עם שימי תבורי בקצרה על החיים עכשיו/ נתנאל סמריק


האמן והמוזיקאי, שימי תבורי, התארח אצל נתנאל סמריק בתכנית "קול הכבוד" בדיגיטל של גלי צה"ל, לראשונה באולם צוותא בתל אביב, לראיון אישי מרתק ואינטימי מול שלוש מצלמות בו חלק כמה גילויים מפתיעים, סיפורים שלא שמענו מעולם ודעות על הקריירה של בנו, מחצית מהצמד הפורש "סטטיק ובן אל".

 

"תחשוב לפני שאתה מדבר… הוא הגיע לסף שיגעון, חצי שיגעון… אבל גם לי זה קרה וקורה להרבה מאוד זוגות. הוא עובר את מה שאני עברתי, ויהיו לו עוד הרבה מאוד קשיים בחיים." אמר כאשר נשאל על הפרשה בה בנו המפורסם, בן אל תבורי, הוקלט בצעקות וגידופים כנגד אשתו לשעבר ואם ילדו היחיד.

 

תבורי משתף בראיון כי ביקש מבן-אל מראש לא להביא לעולם את הנכד עם בת זוגו. "הזהרתי אותו, אבל כל בן אדם עושה מה שהוא בוחר".

 

"כשאני שומע את סטטיק, סטטיק אין לו קול יפה, סליחה. לא עושה לי כלום הקול שלו. זה לא ארז נץ מנגן, זה לא אלדד שרים שעשה את העיבודים בתקופה שלי עם בני נגרי ז"ל. אנשים שעשו מוזיקה, לא רקדניות ורקדנים… באתי לראות רקדניות? אני באתי לשמוע זמר, באתי לשמוע מוזיקאים, אני לא באתי לשמוע את הג'ננה של המחשבים." הצהיר בגאון לאחר שנשאל: "האם היה קונה כרטיס להופעה של סטטיק ובן אל?" והשיב את התשובה המפתיעה: "לא".

 


תבורי מוסיף עוד שלל גילויים אודות ההתמכרות לסמים ונטייה להימורים, הבת האנורקסית שממנה נפרד בבית החולים, הילדים הם סיבת הקרע עם חתן פרס ישראל, אביהו מדינה, בקרע שאי אפשר לאחות וגם חולם להזדקן בלאס וגאס.


https://www.facebook.com/glzradio/videos/851888985946774/

logo בניית אתרים