מניו יורק לתל אביב מופע מוזיקלי  עם עדינה אבן זוהר / מיכל דורון

 

בנמל תל אביב בערב יום ששי, ה7.10 הייתי בערב מרגש ואינטימי, של זמרת טובה ואיכותית עדינה זוהר אבן. שירים עם נשמה, מפוייסים, ונוגעים ללב ,כשברקע הפסנתר והסקסופון הדומיננטיים.

בין השירים היא מספרת בגילוי לב בגובה העיניים על חייה לסיפור חייה של אשה צעירה, שבוחרת בישראל על פני ניו יורק, ובצעד נועז עוברת באמצע החיים מעבודה סוציאלית לעולם שכולו שירים ובמה.

על כך שלאחר שנים כשהייתה אשתו של ואמא של החליטה להגשים את חלומה הישן ולשיר. אישה לא צעירה שכעת אינה מוותרת על חלומה האמנותי, מספרת בין השירים על עבודתה עם המפיק המוסיקלי, מספרת על פחדיה, על שברון הלב של אהבת נעוריה על החשש מהזיקנה מבגידת הגוף, אך עם הרבה אופטימיות ועם הרבה תכניות לעתיד שבאמתחתה. בהחלט מעורר השראה. לקראת החלק השני של התכנית השירים יותר קצביים ויותר שובביים, כשבין השירים המקוריים קיימות גרסאות כיסוי קצביות לבוב דילן ולואן מוריסון. כמו גם קלאסיקות ישראליות ,לאורך הים, שיר בין ערביים, להיות לבד וגם סטנדרטים אהובים.

מניו יורק לטוקהאוס הוא ערב של השירים הגדולים עם זמרת נפלאה, עדינה אבן זוהר המרגשת בביצועים לאדל, בוב דילן, ואן מוריסון, ולידם לואי להב, המפיק האגדי (שלום חנוך, שלמה ארצי, גידי גוב) מנהל אמנותית את המופע "תהיי עצמך" .

עדינה משתפת המופע ברגעי חיים, חלקם מאתגרים, לעיתים חייכניים, רגעים של תקווה, תסכול, והגשמה. על הבמה מצטרפת אל עדינה חבורה של מוזיקאים נפלאים:

ניהול אמנותי: לואי להב
ניהול מוזיקלי ופסנתר: גיורא ליננברג
צ׳לו: הילה אפשטיין
כלי נשיפה: מרק רוזן
ניהול אמן: אשר ביטנסקי


ערב מוסיקלי חם אנושי ומרגש. 

טואול - בניית אתרים