המגזין זמן פורקן בערוצי המוזיקה המובילים/ שחר כהן

מגזין הרוק "זמן הפורקן" החל את שידוריו הרשמיים ועלה בערוצי המוזיקה המובילים

 צילום: שגיב כהן 
"זמן הפורקן" הוא מגזין המציג קליפים, קטעים לייב וראיונות מאת להקות וזמרי רוק ישראליים. המגזין הוא יוזמה והפקה של "מועדון הרוק הישראלי" שהוקם בסבנטיז ע"י מפיק ועיתונאי הרוק לשעבר שאול גרוסברג, ופעילותו נמשכת גם כיום ע"י בנו של שאול - המוזיקאי יהונתן גרוסברג סולן להקת "קדחת".
 
שידורי הרצה החלו בדצמבר 2019 ברשתות החברתיות ובערוץ 98 הקהילתי המשודר ב"הוט" וב"יס", ובתקופה האחרונה החלו שידוריו הרשמיים של המגזין כאשר הוא משודר כעת גם בערוץ 24 ובערוץ "מוזיקה IL", ובכל פרק מתארחים מוסיקאים מוכרים בסצינת הרוק בארץ כמו הדר לוי (הפסוליה של דייזי), יוסי בוזין (פורטיס, תיסלם), צ'לי סיגלסקי (שליחי הבלוז), רעות זורמן ועוד.
 
יהונתן גרוסברג, שגם מגיש את המגזין, מספר: "זמן הפורקן זאת פלטפורמה שמגיעה אחרי הרבה שנים שלא היה קול לז'אנר המקומי בשום מקום במדיה. הייחודיות שלנו מתבטאת ראשית בכך שתינתן חשיפה לכל אחד שיוצר ומבצע רוק בישראל ללא סלקציה או קיטרוג, ושנית בכך שיינתן משקל לחומרים ארכיוניים רבים שחלקם מעולם לא שודרו - ואכן בפרקים האחרונים יצא לנו לשדר קליפים סופר נדירים של הצ'רצ'ילים, להקת פיאמנטה, הפליז, סיאם, רוקפור ועוד".

 
בנוסף לשידורים בטלויזיה, כל הפרקים זמינים בדף המגזין ביוטיוב, בפייסבוק ובאינסטגרם.

שחר כהן-עורך מדור המוזיקה בכיוון הרוח:
http://www.scmusic.co.il/

logo בניית אתרים