שחר כהן והעראק רוקס
 בקיבוץ ארז/ אילן אדא

יום חמישי 23.9.2021 בשעה 20:00 בערב בבריכת קיבוץ ארז אי שם באיזור ששקט זה נתון לשינוי ,  היה רועש מוזיקלית עם שחר כהן והעראק רוקס שהם פרפורמרים שכבשו את הבמה באלגנטיות .
איך גיטרות תופים ועווד מתחברים יחד לצלילים של רוק עם מגע מזרחי אותנטי. עם ניחוחות של שנות ה-90 . זה התחיל עם INDIAN   כחימום מרגיע קטע אינסטרומנטלי מיוחד.
שחר כהן שולף את הביצוע שלו לשיר בראשית של גבי שושן ז"ל ומפה מתחילה חוויה מוזיקלית שיר רוק בעיראקית ביצועים רוקיסטים מזרחיים לשירים של דיויד בואי ופינק פלוייד שמתאימים לאווירה של צעירים ומבוגרים בקהל שחיברו אותם יחד.

שיר אושר שכתב רוני סומק והלחין יוני רועה המשיך את חאפלת הרוק מקפיצה.כששחר כהן שר את "אל תאבק באבק" נדהמתי משיר שהמילים והצלילים נכנסים ללב "אל תאבק באבק ילד אל תאבק באבק  לך לך בדרכך גם אם האבק אופף אותך לך בדרכך בקומה זקופה" תרופה מוזיקלית משחררת.

הקטע הכי חזק הגיע באמצע המופע קטע משולב של כל הלהקה לפני השיר  "כל עוד נפשי" האנרגיות שהלהקה הוציאה ראויים להערצה. השיא הגיע עם "אדון הסליחות" אבי בללי (מנקמת הטרקטור) יודע שהביצוע הזה טוב כמו המקור. הביצוע לעיר מקלט של אהוד בנאי הוכיח ששחר כהן הוא רוקר ישראלי איכותי ומשובח כמו עראק רוקס ולסיום מה נשתנה הבלדה השקטה שמדברת על תקופת מגיפת הקורונה על השינוי שהעולם עבר ועובר שמסיים ,מופע שווה ואיכותי עם טעם לעוד ועוד...

 

logo בניית אתרים