קליפ מחווה לבון ג׳ובי שמבצע בודק תוכנה מ-Harman ישראל/ דין לביא

 

 

יום המוסיקה העולמי שיחול השנה ב-21 ביוני, 2021, הולך להיות יום מיוחד עבור אולג זוסמן, בודק תוכנה בכיר בחברת האוטומוטיב Harman ישראל שממוקמת בהוד השרון: הקליפ שיצרו הוא ולהקתו,Slippery Days, בה משמש בעל התואר במדעי המחשב כסולן, ישודר למעל 30 אלף העובדים ברחבי העולם, כחלק מ- HARMAN Make Music Day, הזדמנות לביטוי עצמי של המוסיקאים בחברה. ההרכב של זוסמן הוא הרכב מחווה ללהקת בון ג'ובי והחוויה, כך הוא אומר, נאמנה למקור, החל בלבוש וכלה בציוד הזהה לציוד של הלהקה המקורית, ״כדי לקבל את הסאונד כמו של המקור״.

 

״השידור נותן במה לאינספור הכישרונות המוסיקליים של עובדי החברה מכל העולם״, אומרת מיכל גבע, מנכ״לית Harman ישראל. ״אני מופתעת לגלות כמה אנשים מוכשרים, ולא רק בכתיבת קודים ואלגוריתמים, יש אצלנו בחברה. אנו בהחלט מעודדים, כחלק ממדיניות החברה, לסייע לעובדים להתפתח ככל שניתן, כל אחד בתחומו, להמשיך להתפתח ולגדול״.

 

ועוד מספר פרטים פיקנטיים: להרכב יש כמה סוגי מופעים: ממופע אקוסטי אינטימי ועד מופע חשמלי של מעל שעתיים, המייסד השני סער ניב, הוא מורה לפיזיקה, המופע הראשון של ההרכב בפני קהל חי אחרי הקורונה היה במועדון הוונדרבר החיפאי והאוהדת הצעירה ביותר של הלהקה היא נערה בת 12, שמגיעה לכל הופעה מלווה באימה, לאחר נסיעה של שעתיים מבאר יעקב...

 

 

 

השיר הנבחר שהולך להיות חלק מהשידור הוא:

Slippery Days - Israeli Bon Jovi Tribute - Raise Your Hands

לינק לקליפ:

 

ומהופעה חיה בחיפה

https://www.youtube.com/watch?v=9oCiMzWLuOI

 

 

logo בניית אתרים