חקירות פרטיות וגירושין


"חקירה מקצועית עוזרת ומקילה על גירושין עם מינימום תסכול," אומר החוקר הפרטי מוקה קריגר.

מוקה קריגר הוא מבכירי וטובי החוקרים הפרטיים בישראל, עם רקורד מרשים הכולל כמובן נסיון של למעלה מ40 שנה וטיפול באלפי מקרים שונים, חלקם זכה לתהודה רבה בישראל וגם מחוצה לה.

 

בבעלותו של קריגר משרד חקירות מוביל בשם- "שרלוק חקירות " השוכן ברמת גן ,המתמחה בין השאר גם בתחום הגירושין.

 

על הקשר בין גירושין לחקירות פרטיות אומר קריגר כך:" גירושין הם תהליך מורכב ומסובך המלווה לעיתים במלחמות רכוש, הסתרת מידע, הסתת ילדים תוך ניכור של אחד ההורים  ועם כל הכבוד

לעורכי דין, ללא חוקר פרטי עתיר ניסיון, מתוחכם ויצירתי לא תצליח עבודתם והספק ביחסים המורכבים של בני הזוג ימשיך ללוותם עוד עשרות שנים עם מתחים "עולים ויורדים" דבר המזיק לבריאות, לכיס ובהתנהלותם עם הילדים, החברים והמשפחה המורחבת.

 

חוקרים פרטיים הם "אנשי  שטח" מנוסים היודעים להפעיל שיקולים אינטליגנטיים, אינטואיציה, כושר אלתור, מקוריות, תושיה, יכולת ביצוע, יוזמה, נחישות והעיקר: אמינות מעל הכל.  

החוקרים הם ה"עיניים של בית המשפט" ומקובלים עליהם בהיותם נושאי רישיון מטעם משרד

המשפטים הנבחנים ב"זכוכית מגדלת" ע"י ועדת הרישוי כל שנה עם חידוש הרישיון ועל כן רצוי ומומלץ לעבוד עם חוקרים וותיקים, מוכרים, מנוסים ואמינים שבנוסף הם חברים בלשכת חוקרים פרטיים וכפופים לאתיקה מקצועית נוקשה.

 

בהליכי גירושין בטרם תחילת הליכים משפטיים רצוי וכדאי מאוד לאסוף מידע על רכיבי הרכוש המשותף וגם לבדוק באם אחד הצדדים "לא שם כסף בצד" במהלך הנישואין מסיבות עלומות או שמר לעצמו ל"יום שחור" ורצוי לבדוק באם יש כספת ע"ש מישהו מבני המשפחה, דירה נוספת להשקעה, כספים שנתקבלו על עבודה בחו"ל ונשארו בחו"ל משיקולי מס (אנשי היי-טק או שליחים של המדינה, או מתן הרצאות בחו"ל או ייעוץ בנושאי בטחון או חקלאות במדינות מתפתחות ועוד....כיד הדמיון הטובה).

 

זו גם דעתם הכללית של עורכי דין  נבונים העוסקים בענייני גירושין כגון: עו"ד נועה גלרמן-ליאל ממשרד פיני אביב (הוותיק), עו"ד אריאל דרור שכתב ספר "חלוקת רכוש בגירושיו", עו"ד  רפי שדמי  (הוותיק) עו"ד אביבית מוסקוביץ, עו"ד רועי ברקוביץ וכמובן המוכר והחביב

(עם חוש הומור ע"מ לא להיות חמור)  עו"ד בני דון-יחייא (שהתגרש בעצמו) ואין חכם כבעל ניסיון.

 

ועדיין לא נגענו בענייני תלונות שווא במשטרה – ע"י אחד הצדדים,  על מנת  להפכן "קרדום לחפור בו" ולא על ענייני צוואות ובנושאים חובקי עולם והשמיים הם הגבול.

 

כפי שהפסיכולוגית המנוסה והחכמה  ורדה רזיאל ג'קונט קבעה: -"שטוב בלש מחשש."

 

בלש/חוקר טוב הינו חיוני – לא פחות מעו"ד ואולי יותר - לחשיפת "תמונה" אמיתית והוגנת עבור שני הצדדים

 

- ללא ארס היכול להביא הרס- והרגשת הקלה שהצדק נעשה ושלא שאחד הצדדים "דפק"/ הונה/ רימה/ הסתיר מהצד השני וזה מקרין גם לגבי היחסים העתידיים של בני הזוג.

 

 

 

 

מוקה קריגר  -   050-6508800

 

חוקר פרטי ובעל משרד חקירות "שרלוק" – 45 שנות ניסיון ועדיין במלוא התנופה

 

 

 

logo בניית אתרים