טכנולוגיה שפותחה על ידי Corning ישראל

תייעל פרישׂת תשתיות 5G בארה"ב
 

טכנולוגית התאים הקטנים (small-cell), המפותחת על ידי מרכז הפיתוח הישראלי של חברת  'Corning' תאפשר פרישׂת תשתיות 5G מתקדמות בארה"ב. שיתוף פעולה בין החברה ל-EnerSys - המתמחה בתחום איחסון אנרגיה ופתרונות חשמליים - יסייע בפרישׂה מהירה וחסכונית של סיבים אופטיים וחיבורם למקור חשמל מהימן ויציב באתרי התאים הקטנים.

 

Corning ו-EnerSys יתמקדו בשני אתגרים עיקריים העומדים בפני ספקי שירותים אלחוטיים ואדריכלי רשת בפרישׂת תאים קטנים מחוץ למבנים: חשמל, וחיבור קישוריות לסיבים. במציאות של היום, לא תמיד זמינים חיבורים מרשת החשמל לאתרים עם תאים קטנים. זה גורר ייקור עלויות הפרישׂה ועיכוב הפעלת הרשת. הפתרון המוצע - טכנולוגיה שפותחה במרכז הטכנולוגי של 'קורנינג' בישראל - מאפשר שימוש בכבל האופטי ההיברידי שלה, המשלב בתוכו חוטי נחושת, באופן המאפשר אספקת חשמל יציבה לאתר הפרישׂה, ומסייע למפעילי התקשורת בהרחבת תשתיות ה-5G.

 

מייקל אודי, סגן נשיא בחטיבת התקשורתית האופטית ב'קורנינג' מבהיר: "Corning ו-EnerSys יתמקדו בפישוט הפרישׂה על ידי שילוב של קישוריות אופטית ואספקה חשמלית. בכך אנו הופכים את ההתקנה למהירה יותר, במחיר נמוך יותר, עם עלויות תפעול נמוכות לאורך זמן. Corning ממשיכה לראות ב-5G גורם מרכזי לצמיחה ארוכת טווח בתחום התקשורת האופטית, ולכן אנו גאים להמשיך לחדש בשיתוף פעולה עם מובילי התעשייה, בכדי להאיץ את פרישׂת 5G."

 

על תאגיד CORNING

CORNING הינה אחת החברות המובילות בעולם בתחום מדעי החומרים, עם יותר מ-165 שנות ניסיון בהמצאות טכנולוגיות ששינו את חיינו. מומחיות החברה באה לידי ביטוי בתחומים שונים, עם יכולות יצור והנדסה נרחבות בפיתוח מוצרים המשפרים את חייהם של בני-האדם. ההצלחה שלCorning  נובעת מהשקעה מתמשכת במרכזי מחקר ופיתוח (R&D), שילוב ייחודי של חדשנות, ומערכות יחסים מבוססות אמון עם חברות ולקוחות מובילים בעולם.

 

 CORNINGפועלת בין השאר בתחומי התקשורת האופטית, מוצרי אלקטרוניקה ניידים, טכנולוגיות תצוגה, אוטו-טק ומדעי החיים. המוצרים המובילים שלCorning  כוללים זכוכית עמידה בפני נזק למכשירים ניידים; זכוכית מדויקת בעבור תצוגה מתקדמת; סיבים אופטיים, טכנולוגיות אלחוטיות ופתרונות קישוריות לרשתות תקשורת חדישות.

 

בישראל פועלתCORNING  פועלת באמצעות מרכז R&D מתקדם, האמון על פיתוח טכנולוגיות חדשניות למתן פתרונות  לכיסוי אלחוטי, קישוריות סלולארית 4G ו-5G, המיושמות באצטדיונים, מרחבים הומי אדם, בתי חולים, מבנים ציבוריים ועוד. 'קורנינג' גם השיקה בישראל את תוכניתCSI  (Corning Scouting Israel) שמטרותיה איתור השקעות, חדשנות, רכישות, ושיתופי פעולה של סטארט-אפים בישראל.

logo בניית אתרים