אהוד בנאי – הולך ומתקרב/ אלדד בובורוביץ'

חברים יקרים עשו לעצמכם טובה גדולה והאזינו לאלבום החדש והמרגש של אהוד בנאי.

גילוי נאות, אני לא אוביקטיבי בכל מה שקשור לאהוד בנאי מהסיבה הפשוטה שאני מאוד מאוד אוהב את המוזיקה שלו, אבל הפעם הוא באמת הבריק, אפילו ביחס לקלאסיקות הישנות והאהובות שלו.

אהוד בנאי תמיד היה 'סטורי טלר' מובהק, טרובדור מודרני המחבר חיבורים בין ילדות לבגרות ("מהרי נא"), מזרח ומערב ("רחוב האגס אחד"),  חלומות ופכחון ("נגעת בצמרות העצים"), נדודים ובית ("ממשיך לנסוע") ועוד שלל נושאים שנוגעים בלב החיים הפועם של כולנו.

גם באלבום הזה, במיטב המסורת הבנאית, ממשיך אהוד את המסורת  שהחל עוד ב"אהוד בנאי והפליטים" לפני למעלה משלושים שנה ןמספר סיפורים מרגשים על סבו וסבתו "במסעדה הפרסית", על המתופף המיתולגי של הפליטים ז'אן ז'אן גולדברג ב"ז'אן ז'אק מון אמי" ועל פועלי המוזיקה ב"שכונת הדממה".

בכל אלבום של אהוד בנאי יש את המשפטים היפהפיים האלה שנכנסים ללב ולנשמה ופה יש המון כאלה, כמו למשל:

״בואי נלך נשטוף את הפצעים מהרגליים
נפתח חלון ברכב נקשיב לדיסק ישן בינתיים״
(מתוך ׳זקוק למחילה׳).

חייב להודות שלקח לי זמן, בשמיעה ראשונה לא התעלפתי, אבל עם כל האזנה התאהבתי יותר ויותר! ואין ספק שכשמו של האלבום, עם כל האזנה הוא "הולך ומתקרב" יותר ויותר ללב ולנשמה.


על ההפקה המוזיקלית הנהדרת באלבום אחראי גיל סמטנה המוכשר שהולך דרך ארוכה עם אהוד בנאי עוד מימי הפליטים והוא גם לקוח שלי! אחד המוזיקאים הראשונים שעשיתי להם אתר. יחד עם סמטנה מנגנים באלבום גם נושי פז בגיטרות, ערן פורת בתופים, אלעד כהן בונן בכלי הקשה וסמפלר וביל צור בקלידים.

תנו צ׳אנס, מדובר באלבום מרגש ברמות אחרות ❤️🙏

 

 

אלדד בוברוביץ'  - מעצב גרפי ואיש כותב.

אתר:  https://www.atar2b.co.il

בלוג: https://atar2b.net

שחר כהן -  עורך מדור המוזיקה "בכיוון הרוח"

ליצירת קשר: www.scmusic.co.il  https://www.facebook.com/shaharole


 

טואול - בניית אתרים