ישי ריבו במופע וירטואלי  בהר חברון/ אסף לוי 

ההופעה הוירטואלית המלאה של הזמר ישי ריבו נערכה ב13 לאפריל  באתר סוסיא הקדומה בהר חברון, ללא קהל. למעלה מ3000 משפחות מהר חברון ומחוצה לו צפו בהופעה בפייסבוק וביוטיוב. בהר חברון החליטו שאת חול המועד לפחות יחגגו מהבית, ראש המועצה יוחאי דמרי: "חובתינו לשמור על מצב הרוח של התושבים ולשם כך הפעלנו פעילות רבה ומגוונת בשיאה מופע מקסים ומרגש בסוסיא הקדומה של ישי ריבו שלקח אותנו לגבהים ועודד את כולנו בחג המורכב שנכפה עלינו"

לא בכל יום מתקיימת הופעה בבית הכנסת העתיק בסוסיא ללא קהל, אך בגלל המצב זה היה בלתי נמנע.

אלפי תושבי המועצה האזורית הר חברון צפו מהבית בהופעה של הכוכב העולה ישי ריבו באתר סוסיא הקדומה. ריבו הגיע עם נגנים ומערכת הגברה אך בעצם הקהל היה בבית וכך חגגו בהר חברון את ימי חול המועד שמלאים בדרך כלל בתיירות ופעיליות רבות.

ההופעה הייתה מוצלחת, והתושבים הרגישו שהם חלק מהקהל ואף חוו בחול המועד אוירת חג.

ראש המועצה יוחאי דמרי:

אתגר הקורונה מצריך מאיתנו שינוי תפוסי פעולה, גמישות ויצרתיות וכך פועלת המועצה בשבועות האחרונים, עיקר המענה ניתן לאוכלוסיות נצרכות- קשישים, ילדים בעלי צרכים מיוחדים, משפחות רווחה ועוד. לצד זה חובתינו לשמור על מצב רוחם של תושבינו ולשם כך יצרנו פעילות רבה ומגוונת בשיאה מופע מקסים ומרגש בסוסיא הקדומה של ישי ריבו שלקח אותנו לגבהים חדשים ועודד את כולנו בחג המורכב שנכפה עלינו."

logo בניית אתרים