צילום: רונן פדידה 
 מופע סטנד רוק
בצוותא /מיכל דורון

מאור כהן הוא מצחיק ושנון , ובהופעת סטנד אפ ורוק מציג את שיריו הטובים , מצהיר שלא ינסה על הקהל את שיריו החדשים.... שלא ידאגו.... במופע סולו עם מופע סטנד אפ קומי אישי, חושפני נוסח סיינפלד וודי אלני ישראלי ביישני וחינני.

הקהל שואג מצחוק, מבקש עוד ועוד ונוצר דיאלוג מופלא ובין שירי : השכן,  הכי יפה בעולם, שיחה של יום חולין,  שהוא מצהיר שהשיר כבר השיר שלו לא של אילנית, ביצוע נפלא, אגב, עם גיטרות רוק, לא תבואי ששי שבת, אני רואה אותה בדרך לגימנסיה של איינשטיין ועוד, נוצר תמהיל נפלא.

מאור כהן מדבר על הצורך במחיאות כפיים בהומור נוגע ללב, על ההזדקנות, על גיל ארבעים וחמש ; אומר על עצמו שהוא שנראה בן ארבעים מקסימום אחרי שנתיים בשבי, על הגוף הנסוג , על הפחד מרופאים והכל בהומור קורע, צוחק בשילוב של נונשלנטיות ובביישנות וכאילו הכול נשלף מהשרוול .


 

סוג ההומור הסיינפלדי או בסגנון לארי דיוויד ; לחשוב על כל הפרטים היומיומיים ולשאול למה ואיך מזווית אחרת תוך העלאת הצעה אבסורדית ומכאן ההומור המיוחד וכל כך מצחיק .

מבצע את הדואט לבדו שבמקור ביצע  עם דורון טלמון מג'ין בורדו בשני התפקידים ואומר יש לי גם צד נשי והכל כל כך חינני, מבצע את קולות הגיטרה של הגיטריסט  פיטר רוט ומצהיר "הוא איננו כאן על הבמה, הוא אינו עד כדי כך מופנם. אז אחליף אותו".

מופע של איש אחד רוקיסט, זמר , מלחן וקומיקאי והוא מספק את הסחורה ובגדול. הקהל לא נתן לו ללכת, אך מאור כהן הצהיר: "בסוף בחצות אני הופך לדיוויד ברוזה כך שאני חייב לרדת מהבמה".

 

מומלץ, נהניתי מכל רגע היה תענוג איש כשרוני . צחקנו נהנינו מהמוסיקה . יופי !!!!!!    

logo בניית אתרים