הסדרה "מתיר עגונות" התקבלה לפסטיבל "סירייס מאניה" היוקרתי/ עינת בכר

 

הסדרה שיצרו יוסי מדמוני, דוד אופק ותמר קיי תתמודד על פרס הסדרה הטובה ביותר ששודרה בשנת 2019 ועל פרס חביבת הקהל. הסדרה בכיכובם של אביב אלוש ואביגיל קבארי עלתה ב-כאן 11 בחודש אוקטובר וזכתה למאות אלפי צפיות בדיגיטל ולשבחים רבים

 

הסדרה "מתיר עגונות", ששודרה עד לאחרונה ב-כאן 11 התקבלה לפסטיבל "סירייס מאניה" היוקרתי ותתמודד שם בשתי קטגוריות: תואר הפנורמה, עליו מתמודדות סדרות טלוויזיה שכבר שודרו על פרס הסדרה הטובה ביותר לשנת 2019 ופרס הסדרה חביבת הקהל. 

 

הפסטיבל הנחשב לאחד הפסטיבלים היוקרתיים בעולם בתחום הטלוויזיה ייפתח ב-20 במרץ בעיר ליל שבצרפת, וההכרזה על הזוכים תיעשה ביומו האחרון, ב-28 במרץ.

 

יוסי מדמוני, מיוצרי הסדרה, אמר כי "משמח אותנו מאוד שסדרה ששמרה בעקשנות על ערכים אמנותיים, זוכה לפופולאריות כל כך גדולה בציבורים רחבים בארץ, ועכשיו מגיעה גם למסגרת הכי יוקרתית בחו"ל".

 

הסדרה "מתיר עגונות", שיצרו במשותף יוסי מדמוני, דוד אופק ותמר קיי והופקה על ידי אולפני הרצליה, מספרת על הרב יוסף מוראד (אביב אלוש), "מתיר העגונות", רב-בלש-פסיכולוג, שתפקידו לאתר סרבני גט ולשכנע אותם לחתום על גט ולשחרר את נשותיהן העגונות מהכלא ההלכתי שהן חיות בו.

 

במקביל לפועלו המרכזי נחשפים יחסיו עם אשתו  חנה (אביגיל קובארי), שידוך שנחשב חריג בחברה החרדית, שכן הוא ממוצא ספרדי והיא  אשכנזי. אביה הוא הרב אהרן שפירא (נתן דטנר), אב בית הדין, המסדר ליוסף את תפקיד חלומותיו כמתיר עגונות ברבנות.

 

למרות ניסיונותיהם הרבים, ואף שאין סיבה רפואית לכך, זה ארבע שנים שחנה ויוסף לא מצליחים להביא ילד לעולם.

 

יוסף מאוהב באשתו, אך מגלה בהדרגה כי היא מסתירה ממנו סודות. כשסימני האזהרה נערמים, יוסף מתחיל להיות בלש בתוך ביתו שלו ועוקב אחריה. הסודות שהוא חושף מטילים צל כבד על הזוגיות שלהם.

 

הסדרה זכתה לשבחי הביקורת, וגם לקהל צופים נאמן בדיגיטל, כשבכל אחד מפרקיה צפו כ-600 אלף איש.

logo בניית אתרים