ההייטק הישראלי כובש את "מידם"- הועידה הגדולה בעולם לחדשנות ומוזיקה / טלי שלו


החודש  ישראל הוכיחה שוב שהיא על המפה בעת שנחלה הצלחה גדולה  בועידת "מידם" לחדשנות ומוזיקה הגדולה בעולם  אשר מתקיימת  בימים אלו בקאן, צרפת,

זוהי הפעם הראשונה בה מוקם ביתן ישראלי רשמי בוועידה אשר מתקיימת מדי שנה מאז 1967, אך זה לא מנע מאיתנו לקטוף את המקום הראשון בתחרות  הסטארטפים היוקרתית ובמספר המועמדויות מבין עשרות המדינות שלוקחות בה חלק. מבין מספר מרשים לכל הדעות של 17 מתוך 144 מועמדויות,

מבין 20 המועמדים הסופיים  אשר עלו לשלב הסופי, Tunefork  קטף את המקום הראשון כסטארטאפ  בעל הטכנולוגיה החדשנית ביותר  .מדובר במיזם "TuneFork", אפליקציה שמאפשרת לכבדי שמיעה לשמוע מוזיקה, שכבר זכתה להתעניינות ולפרסים ברחבי העולם.

ההישגים המרשימים נזקפו ליוזמות  הביתן הישראלי ונציגות מידאם : טלי שלו דלית פוליבה וגלי עידן.  בלי   עזרה  כלשהי במימון, כשלמעשה ההשקעה באה מקרב הועידה עצמה, מתוך אמונה בחזון הישראלי המקורי והמיוחד.

בנוסף, הרכב הטראנס הישראלי-בינלאומי "אינפקטד מאשרום" זכה לכבוד גדול כאשר קיבל מקום  בבמה המרכזית. גם במקרה זה, מדווחות יזמות  והנציגה הרשמית של מידם בישראל suits you , כי היו אלה מנהלי הוועידה שהתעקשו כי יימצא מימון להופעת ההרכב שמזוהה עם חדשנות מוזיקלית מיומו הראשון. ההרכב הישראלי העביר במסגרת האירועים גם כיתת אמן והשתתף בקבלת הפנים של הוועידה.

עוד ישראלי מצליח שסטארט-אפ שלו לוקח חלק  בועידה הוא הזמר עברי לידר בזכות חלקו בסטארט אפ my part המקשר בין כותבי שירים ואומנים.

ועידת "מידם" מרכזת מדי שנה את כל שחקני המפתח של התעשייה תחת קורת גג אחת ומציגה את החידושים המעניינים ביותר בתחום. בוועידה לוקחות חלק כ-80 מדינות. בין החברות שישתתפו השנה בפסטיבל ניתן למנות את שאזם, אפל מיוזיק, יוטיוב, ביולר רום, פייסבוק, ספוטיפיי, וורנר בראדרס וסוני.


logo בניית אתרים