מופע אוריאל היינס כמו אדרנלין בשדה קוצים/נופר פסקואל

 

אוריאל היינס הגיע ביום שלישי האחרון להופעה בחאן יותם, הרחבה התמלאה בחיוכים, בעיקר של בוגרי מכינה ממעגן מכיאל, שהגיעו לחאן כחלק משביל מסע שהם עושים בשביל ישראל ומספר מתנדבים שמפעילים את החאן מידי יום.

 

את סיפור חאן יותם אספר כאן ממש בקצרה-מקום עם לב והמון אהבה.  החאן הוקם ע"י ניר מלמד במטרה להנציח את יותם בנו, נפש צעירה מלאת מוזיקה ונתינה. חאן יותם נותן מענה ברוב ימי השבוע לאוכלוסיית החינוך המיוחד ובימי שלישי וחמישי משמש כפאב חברתי לקהל הקיבוצים באזור ניר עציון וחוף כרמל, את המקום מפעילים מתנדבים מקבוצת נחלים.

 

אוריאל היינס או בשם אלבומו איש הפוטנציאל , איש עם פסנתר, איש עם תעוזה ולצידו אנשי הגיטרות והאיש עם התופים וכמובן איש הסאונד.כל אחד והכלי שלו יצאו למלחמה גרעינית, גרעין נפץ התגלה כאשר קהל המכיניסטים יודעים את כל המילים שבכל שיר,שרים וקופצים,מלאי אדרנלין.

הופעה כזו עוד לא הייתה," ציין אוריאל, " שיודעים את כל מילות השירים,  פשוט עשו לי את ההופעה""

 

אוריאל מופיע במשך כשנה וחצי בלווי הלהקה המדהימה במטרה להפיץ מוזיקה חדשה וברגע הזה ההתרגשות עלתה מדרגה.

אחד השירים הדהד בראשי "איש הפוטנציאל"-זהו שמו של השיר, מכירים את המשפט  "יש לו המון פוטנציאל"-שרוב הפעמים נאמר בציניות, אז כאן היה רגע מכונן. נער שצעק מתוך הקהל "יש לכם המון פוטנציאל", פוטנציאל לכבוש עוד אוזניים רבות.. וכמובן לבבות, בלב שלי כבר יש להם מקום.

בהמשך נוגנו עוד שירים רבים מאלבומו של אוריאל , "כלבים","בוקר טוב","תשע- עשרה", "איש הפסנתר", וכמובן ה-              של העניין שיר ה"סיפרט". בכל שיר יש את רגע ה"סיפרט" שהוא רגע הכי טוב בשיר , בהופעה הזו ה"סיפרט" לא הפסיק, פעל ללא הרף.

 

ולבסוף נוגן השיר מלחמה גרעינית- זה באמת לא פיקניק, מדובר בהפקה שלמה, של אדרנלין שהיה על הבמה, והקרין לקהל.

את ההופעה אוריאל סגר בחיוך, ירד ובא ללחוץ את ידם של אותם מכיניסטים שקפצו, עשו מסביבו מעגל והריעו "מלחמה גרעינית זה לא פיקניק". זו אכן אחת מההופעות המרגשת שיכלה להיות לאומן מתחיל שקהל שלם ידע את כל המילים, קהל שלם שמצפה לשיר הבא, לקלף הבא, ויבקש בסוף תחזור להתחלה לשיר מלחמה גרעינית.

טואול - בניית אתרים