מאמר:
החירות ליצור: מהי הדרך שאנחנו פחות מטיילים בה/
ד"ר ברכה קליין תאיר


 

 

רובינו דוהרים בדרך אחת מוכרת וידועה ועדיין מעזים: לתמוה למה זה קורה לי...לצפות לתוצאה המובטחת...לשאול איך עושים את זה... לדעת מה צריך לקרות...

 

כי פחד גדול מאי הוודאות מנהל אותנו:

 

ü    פ- פער בין הקומה הנוכחית לבין הקומה ה- 100 (קומת יצור האנוש האמיתי והאדיר, קומת הנביעה של אמיתות, רעיונות, השראות, קומת היכולת הכול יכולה של בוראים, מקור האהבה, האושר וההישגיות המשמעותית). האם את רוב חייך אתה חיי על ברכך או עומד והולך על רגליך? מה אתה לוקח כמובן מאליו? האם אתה מגיב למציאות או מעצב אותה? עד כמה אתה פתוח לקבל השראות ולפעול בהתאם? עד כמה אתה מפלרטט עם אי וודאות?

ü    ח  - חידה לגבי התוצאה. האם אתה פתוח לכל תוצאה במיוחד היום? איזה סיכון אתה מוכן לקחת? לקחת לאחרונה? מדוע אתה לוקח אישית גם אם תצליח וגם אם תיכשל?

ü    ד – דין לגבי שאלת המחיר. באיזה מקוש דלת אתה עדיין אוחז? מה אתה מרוויח מהאחיזה הזאת? מה מגביל את החופש שלך? כאשר תיכשל, מה תהיה? מה יגרום לך לעשות תנועה חדשה? מה יגרום לך לברוא מחר חדש כל יום מחדש?

 

הפחד יושב על בורות לגבי טבעה של המציאות. כאשר אנחנו פועלים מתוך "חור מנעול" קטן שמציג רק רסיסים של עוצמה, אהבה, אושר, אמת, השראה, שפע, אנחנו בעצם מחוברים רק למציאות החושית שהיא מציאות החיזיון. אבל, כאשר אנחנו מרחיבים את "חור המנעול", אנחנו בעצם מחוברים למציאות אבסטרקטית ומעודנת, כלומר, מחוברים למציאות האמיתית, מציאות האמת, היכולת הכול יכולה שלנו כבוראים, מקור הידע וההשראה.

כדי להתגבר על הפחד המשתק, עלינו ללמוד לטפס אל עבר קומות של  מציאות חדשה. לשם כך, פיתחתי מסלול המראה חדשני אשר מחבר אותנו אל שני "עננים" קוסמיים (בדומה לענן מחשובי) אשר המטען שלהם מסייע לייצר כוח עילוי שמאפשר לנו לגלוש מעל גלים קוסמיים אדירים, לחצות ממדים של אנרגיות עוצמתיות, לברוא וליצור כדי להגיע לקומה ה-100 שהיא התכלית הקיומית שלנו, המקור ממנו באנו.

 

 

"ענן" אחד – אוקיינוס המחשבה שהוא מעין מאגר של פוטונים אור שמכיל את כל המחשבות שנוצרו אי פעם כחלקיקי אנרגיה. הם מסייעים בבריאת דברים. "ענן" שני – אוקיינוס הידע שהוא הספרייה הקוסמית של ידע האמת. הידע מסייע בפתיחת צופנים וגילוי האמת. כאשר תודעתנו ותודעת הזמן בו אנחנו חיים מגיעים לאותה רמה של מחשבה או ידע הנמצאים באחד מ"העננים", אנחנו מושכים פוטנציאל זה אל המוח והוא משמש מפתח לפתיחת ארכיב המהדהד באותו תדר והסוד מתגלה.

ל"מסלול ההמראה" 4 נתיבים אסטרטגיים:

  1. התכלית: להשיג את הקומה ה-100 ולממש את יצור האנוש האמיתי שאנחנו (במקור אנחנו אדם גדול = יקום קטן, והיקום = אדם גדול) . לשם כל עלינו לעלות על הנתיב האסטרטגי: החיים הם הלקוח היחיד: לאחוז במודע בהגה החיים (לבטל תגובתיות), לבחור במודע לפתוח את צופן המהות (הארכיב הקוסמי שאנחנו), וליצור מחר חדש כל יום מחדש. 
  2. חובת המשימה/ייעוד:  להפוך הפרדות, אנוכיות, ביקורתיות, השוואתיות, חשדנות ביחסים לקבלה, אחדות, הכללה, אמון אשר יוצרים פלטפורמת טיפוס איכותית ועוצמתית (שדה מגנטי מוכלל).  לשם כך עלינו לעלות על הנתיב האסטרטגי: התכללות ביחסים היא העסק היחיד: רק מרחב שותפות ביחסים יוצר פלטפורמת טיפוס עוצמתית.
  3. חובת המשימה/ייעוד:   לארוג את מרחב העשייה באנרגיה שמאפשרת השגת חוסן, עמידות, בריאות, שמחה, עוצמה, הישגיות משמעותית.  לשם כך עלינו לעלות על הנתיב האסטרטגי: אהבה תודעתית היא הרווח היחיד: היא זו שמאפשרת לאדם לצמצם מרווחים בין...לבין ולהפוך להיות מחונן עשייה.
  4. חובת המשימה/ייעוד: להיות בצמיחה, התחדשות והשתנות אינסופיות בעזרת עוצמות תודעה – מחשבה - תודעה.  לשם כך עלינו לעלות על הנתיב האסטרטגי: צמיחה, התחדשות והשתנות הן העתיד היחיד:  לפתח את היכולת לאבולוציה (self-creation) = פיתוח כושר טיפוס = הרחבת מפתן הזיכרון (פתיחת 3 הצופנים) = פיתוח חדשנות קוגניטיבית.

 

 

כדי לחסוך בזמן, מאמץ ומשאבים בתהליך השימוש במסלול ההמראה החדש, עלינו ללמוד להפעיל מערכת הפעלה חדשה:

  1. כוונות/אמונות/אמת אוניברסלית: 
  • מפרדיגמת Low Vibration ...לפרדיגמת High Vibration .
  • מפרדיגמת MATERIAL : עוצמת מאסה – נפח...לפרדיגמת ENERGY: עוצמת תדר.
  • מפרדיגמת השבט/US, או מפרדיגמת האינדיבידואל/I אשר ליוו אותנו מאות בשנים...לפרדיגמת המכלול/WE, או לפרדיגמת האחדות/UNITY.
  1. תנועה חדשה; מתנועה אופקית (התפתחות) לתנועה אנכית  (אבולוציה/שינוי צורה). התנועה האנכית שמאפשרת את הטיפוס אל עבר הממד הגבוה הבא, טבועה במהות שלנו, ב-DNA. היא אוטופואטית (self-creation). אין לה נקודת התחלה וסוף. תפקידה היחיד הוא להסתובב תמידית ולהגביר מהירות תוך כדי איסוף עוצמה לעוצמה, פן לפן, ידע לידע, על מנת שנוכל  להשתנות ולהיות מסוגלים להיכנס לממדים חדשים של ידע, אינטליגנציה, חכמה (מעבר מפרקטל לפרקטל).
  2. כושרים חדשים שתפקידם להרחיב את מפתן העוצמה - התדר - הזיכרון. בין שלושת הכושרים מתקיימת תנועה אוטופואטית (יחסים רקורסיביים, אוטונומיה, ייחוס עצמי, יצירה עצמית):

                     א.         הכושר 'להתכנס פנימה' (כוח מושך/שואף/צנטריפטלי, אנרגיה גברית): אימון במשיכה אנרגיות רוחניות + (ארציות), ואנרגיות אדוניתיות – (קוסמיות), כמזינות את החיים ואת התנועה האבולוציונית (תנועת טורוס). כאשר מחולל המוח מוטען, בעזרת מנגנון החשיבה נפתחים צופני ארכיבים, מתגלים סודות, מרחיבים את מפתן הזיכרון (discover). כלומר, קוד הרום של המוח יכול להיפתח רק אם מגיעה ההטענה המתאימה. נדרש אימון בצלילה פנימה.  זו תנועת התמקדות שנמצאת בקשב והתבוננות, מגלה סודות. "כל זרע שנזרע בתת המודע שלנו מאז קיומנו הראשון ועד היום (בתוך הארכיבים שלנו נמצא ידע שמגיע ממיליארד שנות אור), פורח ומניב פירות כאשר הוא פוגש את אור הידע הנושא את הרטט העצמי שלו (דומה מושך דומה), אחרת, נשאר הוא עקר". מנגנון החשיבה שלוקח חלק בתהליך זה: בינה – תבונה – היגיון – מודעות.

                     ב.         הכושר 'להתחבר' (כוח אלקטרומגנטי, אנרגיה נשית): יוצר סינתזה בין אנרגיה רוחנית ואדוניתית, בין הידע הישן והחדש שנגלה (integrate) ובכך, משיג צורה קונקרטית = רעיון קונקרטי, כלי קונקרטי.  מנגנון החשיבה שלוקח חלק בתהליך זה: מצפון – הבנה עמוקה – רעיון.  איכות הסינתזה קובעת את יכולת ההשתנות שלנו = את היכולת לצמצם את הפער בין לדבר על...לבין לעשות את (transform).

                      ג.          הכושר 'להתרחב החוצה' - 'לשאוף למעלה' (כוח דוחף/מסתעף/נושף/צנטריפוגלי, אנרגיה גברית): אימון גם ביצירת מעגלי השפעה ביחסים (להתרחב החוצה, יחסים הינם בי"ס לאבולוציה) וגם בטיפוס אנכי – תודעתי אל עבר הקומה ה-100 (לשאוף למעלה). במקום הליכה/ריצה אופקית באוטוסטרדת ההרגל, אנחנו משחיזים את התודעה, מחזקים את הלב, קופצים אל אוקיינוס הפוטנציאל, פורצים שערי ממד ומתחילים לשחות ולטפס  אל מרחבי פוטנציאל גבוהים יותר – אל "דלק" אנרגטי חדש. זו תנועת הסתעפות שמאפשרת להתנסות בחדש, לחקור, לשאול, לפרום ולייצר אנטיתזה (explore).

 

 

גם מסלול ההמראה וגם מערכת ההפעלה הינם אוטופואטיים בבסיסם. כלומר, התנועה שלהם היא בו זמנית גם בתלות הדדית רקורסיבית, מעגלית, מחזורית, וגם אוטונומית ובעלת ייחוס עצמי. שני הניגודים האלה מביאים לבריאה – יצירה עצמית. כלומר, פוטנציאל שני "העננים"  הנמצא בתוך הארכיבים הפנימיים שלנו נפתח והסוד נחשף. לכן, מתוך עצמנו אנחנו בוראים  את המחר החדש, האדם החדש, הרעיונות החדשים... וחוזר חלילה.

 

מאחורי כל שער שפתחנו, מחכה שער חדש להיפתח.

 

מכאן שכל ההתפתחות של העולם הארגוני, ההתפתחות האישית, ההצלחות וההמצאות, קשורות לעוצמה = ריכוז אנרגטי!!! לתדר = מהירות רטט!!! לכן, אנו מאמינים כי עולם העסקים הוא רוחני. הכסף הוא רוחני. ההצלחה היא רוחנית. הקיום הוא רוחני. העוצמה שלנו היא רוחנית. גוף ללא רוח דומה למת שאין בו חיים. השקעה באנשים ובפיתוחם להשגת מלוא הפוטנציאל שלהם, היא המעשה הרוחני המשמעותי ביותר.

 

כל הסגולות והמסוגלות לעשות זאת, נמצאות בתוכנו. איננו זקוקים לעזרה מבחוץ. עלינו רק ללמוד לחשוף אותן.

 

logo בניית אתרים