סקירת המופע-'קרח הזהב' / אסנת יששכרוף

 

המופע המרהיב - 'קרח הזהב' אשר התקיים ביום חמישי ה-10.3.2016 לעיני הקהל המשולהב אשר מילא מפה לפה את היכל הטוטו בחולון,היטיב לשלב בין כלל האלמנטים הפיזיים והאמנותיים הבאים לידי ביטוי בענף זה וזאת בין השאר באמצעות כוריאוגרפיה מגוונת ועשירה אשר היטיבה לחבר בין קטעי הריקוד השונים לקטעים המוסיקליים המגוונים אשר ליוו אותם עד לכדי סינרגטיות מפעימה. הדבר בא לידי ביטוי בעיקר בקטעי הריקוד אשר שילבו ביצוע מוסיקלי חי של הזמרים המוכשרים  והנגנים הוירטואוזים שליוו את הערב, אלמנט אשר העמיק את המימד הסיפורי של הקטעים השונים והעצים את החוויה בכללותה.

הרפטואר של המופע נע בין סגנונות מוסיקלים-שונים החל מאריות מתוך אופרות ועד לשירי פופ בני זמנו, ושילב בין השאר נעימות ושירים מתוך סרטים ידועים- מרי פופינס, רשימת שינדלר,שירי רוק-show must go on ,הנעימה המופתית של גרי מור parisienne walkways  ועוד. נראה כי הגיוון המוסיקלי הביא לידי שילובם של אלמנטים פיזיים שונים ומגוונים,כאשר לצד אותן תנועות מעגליות המאפיינות את סגנון ההחלקה המסורתי שולבו גם אלמנטים גרוביים יותר המותאמים לסגנונות עכשווים יותר כמו- פופ וברייקדאנס,כפי שהיה ניתן להבחין בקטע הריקוד המופלא שבוצע לצלילי מחרוזת משיריו של מייקל ג'קסון,אשר שילב החלקה על הקרח לצד הליכת ירח ועוד שלל אלמנטים קצביים.

 

במופע נטלו חלק מחליקים אמנותיים מובילים  מישראל ומרחבי העולם, החל מקטנטנים העושים את צעדיהם הראשונים בתחום ועד למחליקים אולימפים ותיקים כמו- אירינה סלוצקיה ויבגני פלושנקו אשר היה אחראי גם לכוריאוגרפיה המרהיבה שליוותה את הערב.

בין המחליקים  שהשתתפו במופע: המחליקים האולימפים הישראלים אלכסיי ביצ'נקו ודניאל סמוחין, אלוף העולם הצרפתי בריאן ז'ובר,אלופי העולם מרינה אניסינה וגוונדל פיזארה,אלוף איטליה איוואן ריגיני, אלופת סרביה הלנה יובנוביץ'.

את המופע ליוו מוסיקאים ומבצעים בין לאומיים:תמרה קוטוב-כוכבת אופרה מסנקט פטרסבורג,אולג לוזה- סולן האופרה האיטלקית, קרינה סרבינה-סולנית תיאטרון הבולשוי,הכנר אדגר אקופיאן, הזמר מישה קירקילן,הגיטריסט יוסף אלחזוב,הזמר הצעיר -ליאון לוביצקי.

מנחי המופע:נתי גייל וולנטינה ענק. בימוי: ארי זקריאן. מפיק:דוד בן אברהם.

logo בניית אתרים