צילום: עמי ורדי 

מופע שירים שנשארים בהיכל התרבות פתח תקווה/ עמי ורדיבתאריך 12.3.24 התקיים בהיכל התרבות הגדול של פתח תקוה, מופע הבכורה של "שירים נשארים", הכולל זמרים וזמרות ותיקים וידועים ,ביניהם  הזמר והיוצר המוזיקלי עוזי פוקס.

הערב נפתח בברכות מיו"ר היכל התרבות הגברת דליה אוחיון ומיד אחריה התחיל מופע הבכורה של "שירים שנשארים" .את הערב פתחה דורית ראובני עם האגדות היפות ההן. היא סיפרה כמה היא מתרגשת מהמופע החדש והמשיכה עם אדם צובר זיכרונות . הקהל שיתף פעולה באופן יוצא מהכלל עם מחיאות כפים קצובות וארוכות

ראובני המשיכה עם היום הזה ממש כאשר לקראת סוף השיר הזמינה את משה דץ להצטרף אליה לבית האחרון בשיר וסיימה את חלקה .משה דץ פתח את חלקו עם מילה טובה ( או שתים) והמשיך עם השיר לפעמים. גם כאן הקהל יצא מגדרו מחה כפיים ושר עם דץ . לסיום דץ שר כמובן את כאן נולדתי והזמין את להקת סקסטה להצטרף אליו לבית האחרון בשיר . זה דפוס שחזר על עצמו לאור כל המופע כל מבצע שר שלושה שירים כאשר בסיום השיר השלישי מזמינים את האומן הבא להצטרף. סקסטה התחילו עם ימים באים ואני עושה לי מנגינות . בשלב זה אני שם לב לבחורה צעירה שעומדת ממש לידי מצלם ושרה עם הלהקה את השירים עם כל המילים לשאלתי מאיפה הידע היא הצביע על סקסטה ואמרה זו אמא שלי .. לסיום שרו את נולדתי לשלום והזמינו את עוזי פוקס ידידי משכבר הימים להצטרף לבית האחרון .עוזי פוקס שר את הלהיטים הידועים שלו ילדונת ותחתונים וגופיות איתו שר גם כל הקהל ועוזי ממש נהנה לנצח על הקהל העצום ( לא היה כיסא אחד ריק באולם )את חלקו סיים עוזי פוקס עם יום יבוא והזמין את שרי לשיר איתו את סיום השיר .שרי פתחה בזה הרגע לאהוב ולאחר מכן בדם חם , את חלקה סיימה שרי עם יום חמים ( לעולם בעקבות השמש) והזמינה את שימי תבורי .שימי תבורי לבוש בחליפה מחוייטת כמו שהוא אוהב שר את אתמול בערב היית שונה ואת כינור דוד ביד דוד המלך ולסיום את עוד סיפור אחד של אהבה ואז הזמין את כל האומנים ששרו ביחד את בתי את בוכה או צוחקת . את הערב ניהל מוזיקאלית ביד אומן המאסטרו דוד קריבושה .הקהל יצא מגדרו ומחיאות הכפיים נמשכו זמן רב , אכן מופע מושקע מאורגן היטב שהביא באמת לקט של שירים שנשארים עם המבצעים המקורי של השירים .
logo בניית אתרים