מופע צדי צרפתי בהיכל התרבות פתח תקוה/ עמי  ורדי


ביום שני, ה15 לינואר התקיים בהיכל התרבות בפתח תקוה  ערב מיוחד במינו.  ערב  בו סיפר  הבמאי המהולל צדי צרפתי אירועים שהתרחשו מאחורי הקלעים במגוון המופעים הגדול והענף  שביים או שייעץ להפקתם.

את הערב פתח ראש עיריית פתח תקוה בדברי ברכה  ולאחריו יו"ר היכל התרבות דליה אוחיון שאמרה דברי ברכה  ופירטה את מגוון המופעים שעומדים לעלות בקרוב על במת ההיכל ..

צדי עלה לבמה לקול תשואות רמות של הקהל . כמובן שהערב התחיל בתקווה לשובם בשלום של החטופים והחיילים מרצועת עזה. צדי סיפר על ילדותו, על משיכתו לקדמת הבמה. הוא פגש  הבמה כשהיה בן 12 כשיחק כילד בהצגה "כטוב בעיניכם ."

את שירותו הצבאי עשה בלהקה צבאית ומייד עם שחרורו חזר לשחק בתיאטרון עד שבגיל 30 פגש את חווה אלברשטיין ובסופו של דבר ביים את המופע  היחיד הראשון של אלברשטיין .

משם הדרך השתנתה והוא החל לביים מופעים הצגות תוכניות טלוויזיה, פסטיבלים ועוד אירועים קטנים וגדולים סיפורים מצחיקים ,סיפורים עצובים . פרטים  מעניינים שנודעו רק במופע שצדי גם עיצב  רבות מהתלבושות של השחקניות והזמרות במופע.

את הערב ליוו בשירה שתי זמרות נהדרות ,יפעת כהן והגר אנגל ששרו שירים שצדי ביים .

ליאת פרלוב ניהלה מוסיקלית את כל הערב וניגנה מקסים על הפסנתר .

כיוון שצדי אינו מופיע אבל מעורה היטב בכל מה שקורה על הבמה, הוא  ידע לספר באופן מסקרן את  קורותיו. לקראת סוף הערב צדי אפילו נתן את קולו בשיר ושר שיר שבעצם נכתב עליו " קפה אצל ברטה" שבמקור שר יגאל בשן ז"ל והקהל יצא מגדרו .

מופע שונה ,מעניין ומרענן שמציג אותו כבמאי ולא שחקן . המופע נערך לרגל יום הולדתו ה 83  של צדי ובסוף הערב העלו לבמה עוגה  מרשימה מאוד לכבודו.

כבוד להיכל התרבות פתח תקוה שיזם הפיק ואירח מופע שכזה .


 

טואול - בניית אתרים