המופע

צילום:גל אלי 

מופע להשקת הסינגל החדש עדינה אבן זוהר/ דין לביא

המופע יתקיים ב6/9 בגיטר לופט בשעה 21:00

רחוב שוקן 27 תל אביב.


*אורח מיוחד - עידן אלתרמן*

6.9.2023 בגיטר לופט -

עדינה אבן זוהר מעלה מופע עוצמתי וחודר ללב בהפקת לואי להב, ומשיקה ביצוע חדש לשיר "ימים של שקט", שכולנו זקוקים לכך יותר מכל, בתקופה סוערת זו.

"ימים של שקט" , שיר שנכתב ע"י ירדן בר כוכבא בשנת 2000, הלחין אבי גרייניק וביצעה להקת "לולה" שעידן אלתרמן היה אחד מארבעת חבריה. השיר נכלל באלבום היחיד שיצר ההרכב ונקרא על שמו. עדינה תארח את עידן אלתרמן, שחקן, קומיקאי ומוסיקאי ישראלי, שיבצע את השיר "ימים של שקט" ביחד עם עדינה ויקסים את הקהל עם עוד הפתעות מעניינות.

במופע תבצע עדינה שירים מתוך אלבומה החדש ההולך ונרקם, ובו ביצועים חדשים ומפתיעים לשירים ישראליים אהובים, בניהולו האמנותי של לואי להב ובעיבודים מרגשים ומסקרנים של גיורא ליננברג, המעניקים לשירים חיים חדשים ועכשוויים. בין השירים:לאורך הים, להיות לבד, תחת כובד התפוח. עדינה זורמת בטבעיות בין שירה בעברית לבין אנגלית, ובין שירים מתוך אלבומיה הקודמים, הכוללים מחווה לאגדות הרוק הגדולות (דיויד בואי, לינקין פארק, בוב דילן ועוד)

 

בנוכחותה הבימתית החמה והמקרבת, עדינה מגישה שירים מעוררי נוסטלגיה ומחשבה, ומשתפת את הקהל ברגעים מחייה, חלקם מאתגרים, חלקם משעשעים, רגעי התבוננות פנימית, תקווה והגשמה. קולה הקטיפתי של עדינה בשילוב השירים והסיפורים חודרים ישר ללב ולעתים מעוררים הזדהות.

 

השיר המחודש "ימים של שקט" מלווה גם בקליפ חדשני ומרהיב!!!

גיורא ליננברג - ניהול מוזיקלי וקלידים     מרק רוזן - סקסופון      הילה אפשטיין - צ'לו

 https://www.youtube.com/watch?v=mowBMgo-AiM


לואי להב - ניהול אמנותי

טואול - בניית אתרים