הלובי של קובי בצוותא/ דין לביא 


קובי לוריא והמופע שלו "הלובי של קובי" חוזר ל"צוותא" תל אביב להופעה מיוחדת, נושכת ובועטת, מצחיקה ומעלה דמעה.

אחרי שלושה וחצי חודשים מטלטלים מצד לוריא, הוא חוזר לבמה. את המופע האחרון שהיה אמור להיערך בראשית חודש מאי, לוריא נאלץ לבטל אחרי אירוע רפואי שהשבית אותו למספר שבועות. עכשיו הוא חוזר בכוחות מחודשים ועם לא פחות מארבעה שירים חדשים שיוצגו במופע הקרוב.

לצד שיריו הוותיקים והמוכרים - "נומי ארץ אהובה", "ראש הממשלה ובעלה", "אין לי דרכון שני", "שיר ערש ליריב לוין" ועוד רבים וטובים, תופיע מירי אלוני עם "זה לא יעבור" שנכתב במיוחד בעקבות ההפגנות נגד ההפיכה המשפטית,  דורי בן זאב ישיר את "הקוסם" (על האיש שידע לדבר בלי להגיד כלום), ויש גם הפתעה: "כנפיים", ההמנון של בוגרי קורס טיס, אותו כתב לוריא ב-1986, נכתב מחדש כשיר מחאה, ויעלה לראשונה על הבמה בביצוןע של זמר האופרה עדי צ'זרה-ישועה, סולן להקת חיל האוויר שביצע את השיר במקור לפני 35 שנה. שיר נוסף ברוח ימים אלה שיושמע בהופעת בכורה בצוותא הוא "מתגעגעת לעתיד" ויש גם שיר נוסף, שהכותרת שלו היא "תתרבו" ולא צריך להוסיף, תבינו אחרי שתשמעו.

קובי לוריא: "אכן איזה התקף לב קטן (או יותר) העיר אותי עם שחר ומצאתי את עצמי באיכילוב. רופאים מסורים עשו לי רילוקיישן והחזירו משם לכאן, בתוספת כמה סטנטים נחמדים און דה האוז. אחרי הפסקה מאונס, אנחנו חוזרים לצוותא ואין מאושר ממני לחזור לבמה".

הלובי של קובי ביום רביעי, 23 באוגוסט, ב-20.30 ב"צוותא". תל אביב.


קישור לכרטיסים  www.tzavta.co.il/event/3454

טואול - בניית אתרים