מים לבריאות איכותית


 

שרון ומאיה אשד מחדרה פותחים מרכז טיפול במכשירי קנגן מים חיים של חברת ENAGIC

יותר ויותר שוחרי בריאות עוברים לשתות מים חיים עם רמות PH  בסיסיות המופקות על ידי מכשיר קנגן של חברת  ENAGIC, חברה יפנית שפעילה משנת 1974.

המים של מכשיר הקנגן הם מים בסיסיים, מלאים בנוגדי חמצון הנוצרים על ידי פעולה חשמלית ולא על ידי תוספי מינרלים. לחברה מספר פטנטים רשומים ואישור של משרד הבריאות היפני כיצרן של מוצרים רפואיים ועוד הרבה אישורים של מעבדות וחברות בלתי תלויות אחרות.

מי קנגן של חברת ENAGIC תומכים באופן נהדר בגוף ועל פי דיווחים של המשתמשים משפרים מצבים גופניים שונים כגון לחץ דם , סוכר גבוהה, כולסטרול, הזדקנות התאים והעור ועוד שיפורים שונים של מיחושים גופניים. מי קנגן מספקים תחושת רוויה אמיתית והתאהבות חדשה בשתיית מים. ביפן מים אלו הם טיפול מקובל במחלות הגיל השלישי.

מכשיר הקנגן מייצר מים ברמות חומציות שונות באמצעות לוחות טיטניום מצופים פלטיניום בעלי תקן רפואי. אופן הייצור של הפלטות מוגן על ידי פטנט. למעשה אין תחרות לאיכות המכשיר ונדמה שיש לו חיי נצח.
עדיין אנשים שמשתמשים בו בארץ נזקקים מדי פעם לשירות. מכל המפיצים של המכשיר שרון ומאיה אשד הם שקיבלו את האישור לפתוח מרכז שירות למכשירים והוא נפתח בימים אלו בחדרה.

כמי שכבר שנים מחפשים תמיד לשפר את החיים, ואחרי עסקים רבים שניהלו בתחומים שונים, ובעיקר אמנות, שרון ומאיה אשד מתמקדים בשנים האחרונות בנושא של "מים חיים". נושא שהגיעו אליו על ידי התנסות אישית- משנת 2009 ועד היום, והחליטו להעביר אותו לאנשים נוספים.
מאיה מספרת:
"
אחרי 23 שנה של ביחד והרבה למידה משותפת, גילינו את המכנה המשותף הגדול ביותר שלנו, שנותן לנו המון סיפוק ואושר: היכולת שלנו לעזור לאחרים להגיע לחיים טובים, איכותיים ובריאים יותר על ידי שיתוף הידע העצום שרכשנו והתנסינו בו כמעט בכל תחומי החיים.
מכאן ועד להחלטה להקדיש את מחצית החיים הבאה שלנו לשיתוף הידע הזה לשיפור האושר האישי, איכות החיים והבריאות של אחרים הייתה ממש קצרה.
מתוך הידע הרחב שלנו, נתרכז כאן בתחום קרוב מאוד לליבנו, אשר תרם לנו ולרבים אחרים לשיפור הבריאות ואיכות החיים: "קנגן מים חיים".
אז מהם מים חיים?
שרון: "אלו הם מים בצורתם הטבעית, בעלי מטען חשמלי שלילי,התכונות והיכולת למיצוי מלוא הפוטנציאל והתפקוד שלהם בגוף" זו היא הגדרה מדוייקת שקיבלתי מחברה שעוסקת המון שנים בתחום המים. מים שאינם עומדים בהגדרה הזאת אינם מים חיים. (ניתן למדידה בעזרת מכשירי מדידה).

מאיה: "לי אישית הייתה בעיה קשה לשתות מים על אף ההבנה שמים חיוניים להישרדות. כשממש הקפדתי, המקסימום שהצלחתי לשתות ביום היה חצי ליטר. מים פשוט לא ירדו, התערבבו לי בבטן וגרמו לי להרגשת נפיחות. בעיות בריאותיות הציקו לי בלי פתרון. עור יבש, מגורה ומתפוצץ, כאבי ראש תכופים, חוסר אנרגיה לרמה של תחושת סימום כרונית. בנוסף סבלתי מהשמנת יתר שלא נפתרה אף פעם כי בכל דיאטה ההנחיה הייתה להרבות בשתיית מים הדבר שהתחיל את הבעיה שלי... בקיצור, נקלעתי למעגל ייאוש אינסופי: אני צריכה לשתות מים, אך לא יכולה לשתות מים...
והמים החיים?
הנה עכשיו זה בא. ב 2009 נחשפתי באופן מקרי ביותר למי "קנגן", כאשר התארחתי בארה"ב בביתה של מכרה למשך כמה שבועות. כבר בימים הראשונים הרגשתי שינוי משמעותי שהורגש מיד: יכולתי לשתות כמות גדולה יותר של מים! תמיד הרגשתי ששתיית מים מרגישה לי כמו שתיית 'שמן' ולכן לא יכולתי לבלוע אותם. כששתיתי מים של "קנגן" הרגשתי שהם נבלעו ונספגו בקלות כאילו המים דקים וקטנים ותחושת הספיגה בגרון הייתה כל כך מהירה שהותירה אותי בצימאון ורצון לעוד ועוד מים בשבילי זו הייתה חוויה מעולם אחר... כך מצאתי את עצמי שותה בכל יום לפחות 2.5 ליטר מים!
תוך מספר ימים הבחנתי שרמת האנרגיה שלי עולה מאוד, תחושת הסימום הקבועה התפוגגה והעור שלי החל להחלים. ריבועי עור "הנחש" שנראו על הגוף שלי באופן קבוע הלכו ונעלמו ואיתם תחושת הגירוי המעצבנת. מזה שנים רבות לא הרגשתי כל כך ערנית וחיונית.
המחשבה הראשונה הייתה אני רוצה כזה אצלי בבית!
חזרתי לארץ והכנסתי את שרון בעלי ל"שיגעון" הפרטי שלי על מכשיר מי "קנגן" והתחלנו בחקירת נושא המים.

גילינו שהמים הם נושא מרתק וקסום עם אינספור מחקרים, סיפורי קסם וגם מחלוקות כמו בכל סיפור מתח טוב...

 שרון: עם המחקרים מצאנו שבכל הקשור למים יש 2 הסכמות ברורות:

1.  מים הם מקור להישרדות ובריאות!

2.  גוף האדם, עולם החי והצומח וכדור הארץ בנויים מאחוזים גבוהים מאד של מים ומים קשורים ומעורבים כמעט בכל תחום.

בעקבות מחקרים שונים ואין סוף בדיקות, בשנים שלאחר מכן ניסינו אפשרויות שונות של מכשירי טיהור מגוונים, מסננים, דרך מים מינרלים בכל צורה אפשרית, ואפילו מים של תדרים שהיו נהדרים.

מאיה: אף פעם לא הגעתי לאותן התוצאות שחוויתי ב- 2009 לבסוף חזרנו למקור ורכשנו מכשיר מים של "קנגן".


זה מכשיר לכל החיים ,חוסך הרבה כספים אחרים. הוא מייצר גם מים שמחליפים מוצרי ניקוי בבית, מוצרי קוסמטיקה, אפשר לעשות מהמים דאודורנט וגם לעשות איתם כביסה. מי שלומד את כל השימושים של המים. אז נכון שיש הוצאה ראשונית, אבל מהר מאוד היא מחזירה את עצמה.
מבין האנשים שרוכשים את המכשיר, יש כאלו שכל כך מתלהבים, וגם הופכים למשווקים שלו. מכיוון שזאת חברה שעובדת רק על שיווק אישי ולא מוציאה בכלל כספים על פרסום, למעשה אפשר להחזיר את ההוצאה די מהר. ולבריאות- אין מחיר!!.

 

לפרטים נוספים   https://otzarkangen.inwise.net/presentationkangen


 

logo בניית אתרים