העיר רמת גן בחגיגות ה-100 /אורלי אורלנו

 

תמיד יש סיבה לשמוח ואם היא לא קיימת ממציאים אותה. כך אני במרתון אירועים לכבוד 100שנים לרמת גן,לקראת בחירות מוניציפליות בנובמבר 2023,וכמובן גם נושאים אקטואליים..מאירועי השבוע המיוחדים ליוויתי את תהלוכת 100שנים לרמת גן שכללה את כל בתי הספר היסודיים .הנושא מיחזור. עיר ירוקה ושמירה על חיות  בלט במיצגים מרהיבים.כולם ממוחזרים.דור העתיד הפליא בכשרונותיו בנושאים שהם הכי בוערים. זהו הדור שאנו רוצים לטפח וברבות הימים יתפסו מעשרות ניכבדות בחברה שלנו.דור של מודעות ומצויינות שיעלה את איכות החיים .האירוע התחיל המסע אופנועים משטרתיים,כשמש י צידי התהלוכה עודדו תושבים את המשתתפים.התהלוכה היתה מרשימה והתנהלה כראוי.זה בהחלט מזכיר את התהלוכות באירופה ואני  כולי נרגשת,מוצאת כפיים בהתלהבות,ניזכרת שעד לא מזמן,הבן חייל היה בבית ספר,ואני הייתי בועד מארגן,היו  בעיקר מסיבות של אוכל ומתנות..איזה שידרוג מבורך..וכך כולי מליאת גאאווה מקומית המשכתי לאירוע הבא. אירוע הגאווה ברמת גן היה אירוע נוצץ במיוחד.שם ניצפו כל מי שאוהב לשמוח..הבירה נישפכה כמיים.

תושבים מכל הגילאים מילאו את הרחבה..עדיין אין מונופול על השימחה...אומנים שרו על במה מקצועית ענקית.

השתתף בהתלהבות..האווירה המחשמלתוהאירוע המתוקשר הביא נציגים מכל התחומים שהציגו הדוכנים השונים..אנחנו הגענו בהרכב מכובד של מפלגת יש עתיד,הכוללת את חברי הכנסת שלי  טל מירון,  רון

כץ.חבירת מועצה עדנה וידל,אסף מורן ואני נציגים בכירים המתמודדים למועצת העיר,פעילי מיפלגה, יועצים של חברי כנסת. והמפגש היה מלבב ויעיל..וסליחה אם לא ציינתי את כל האומנים היקרים המשתתפים באירוע..אילו המופעים שנכחנו בהם ואחר כך המשכנו..עייפים אך מרוצים..לעיניינינו הפרטיים..הן מחר מחכה לנו יום נוסף..וכמאמר מהסרט"חלף עם. רוח''. 

מחר תזרח השמש

logo בניית אתרים