אירוע משפיענים למען בעלי חיים בכנסת / אורלי אורלנו

 

אירוע חשוב בהחלט למען בעלי חיים ביוזמת חבירת הכנסת ממפלגת יש עתיד יסמין פרידמן.

קבלת הפנים הבריאותית  שחיכתה לנו היתה נדיבה במיוחד הגיעו פעילים מכל רחבי הארץ .גם ידוענים הופיעו כמו מיקי חיימוביץ חבירת כנסת לשעבר,ח''כ

אורנה ברניבאי .המנחה אורלי וילנאי האומנית אורנה בנאי..ועוד ועוד.בכנס דובר על התעללות בעלי חיים.על חמלה.על תקציבים.מה עוד צריך לקרות על מנת שדברים ישתפרו? זו שאילה שנזרקה לחלל האויר.מסתבר שמשבר האקלים קשור לצלחת האוכל שלנו ולמשק החי.כיום צריכת הבשר רק עולה.נאכלים 200 מליון דגים. המבורגר משתווה לשבועיים שתיית מים. מלחמת כוחות השוק משאירה את הנושא מחוץ לחיי היום יום.

 

מה היה קורה אם כולנו נהיה צימחונים?

יש מחקר שטוען שזה יצור מהפך   לגבי  ההתחממות הגלובלית של כדור הארץ.


 הועלו מקרים מזעזעים על התעללות בבעלי חיים. תוך  כדי הנאומים הצטרף סגן שר החקלאות משה אבוטבול שהדגיש את חשיבות החסד והרחמים שצריכים להיות טבועים בנו .על הצורך להגן על בעלי חיים ויש סימוכין בכתובים. זהו נושא חוצה מפלגות. דובר על שיתוף פעולה כדי שאפשר יהיה לחוקק חוקים להגנת בעלי חיים.באולם ניזרקו הערות מהקהל  ומראשי אירגונים פעילים למען בעלי חיים. בפאנל השתתפו ידוענים  ששיתפו בסיפורים האישיים על מאבקם למען חמלת בעלי החיים. על התמודדותם בנושא.מבין הידוענים ותפקידם היו פעילת זכויות בעלי חיים ואדם השחקנית אורנה בנאי.כוכב הרשת דניס צ'רקוב והשחקנית אלונה סער. וכמו שנאמר יאוש היא לא תוכנית. חייבים עשיה אמיתית.

logo בניית אתרים