שבת ישראלית במוזיאון ראובן רובין/ דין  לביא

 

מוזיאון בית ראובן שמח להצטרף ל"שבת ישראלית", המיזם החדש של הרשות לאתרי מורשת ומשרד התרבות, לפתיחת המוזיאונים ואתרי התרבות בכניסה חופשית בסופי שבוע, במטרה לקרב את הקהל הרחב לאוצרות התרבות שלנו.

ביקור במוזיאון בית ראובן שברחוב ביאליק בלב הרובע ההיסטורי של תל אביב הוא "עונג שבת" של ממש. זהו מסע אל נופיה של הארץ, אל הפסיפס האנושי המרתק שלה, ביפו ובתל אביב הקטנה, בירושלים, בטבריה ובכפרי הגליל  מאז שנות העשרים של המאה הקודמת.

הביקור כולל הדרכה מכוונת למבוגרים ולמשפחה, הורים וילדים (ללא תשלום).

 

ההשתתפות להירשם לפעילות מראש:

שבת ישראלית במוזיאון ראובן רובין/ דין לביא מוזיאון בית ראובן שמח להצטרף ל"שבת ישראלית", המיזם החדש של הרשות לאתרי מורשת ומשרד התרבות, לפתיחת המוזיאונים ואתרי התרבות בכניסה חופשית בסופי שבוע, במטרה לקרב את הקהל הרחב לאוצרות התרבות שלנו. ביקור במוזיאון בית ראובן שברחוב ביאליק בלב הרובע ההיסטורי של תל אביב הוא "עונג שבת" של ממש. זהו מסע אל נופיה של הארץ, אל הפסיפס האנושי המרתק שלה, ביפו ובתל אביב הקטנה, בירושלים, בטבריה ובכפרי הגליל מאז שנות העשרים של המאה הקודמת. הביקור כולל הדרכה מכוונת למבוגרים ולמשפחה, הורים וילדים (ללא תשלום). ההשתתפות להירשם לפעילות מראש: https://bit.ly/3d6EjxThttps://bit.ly/3d6EjxT

 

logo בניית אתרים