השקת הספר "יונתי והודיה מעשה בחברות"  עליזה אלקיים עבאדי / עופרה כהןביום חמישי בתאריך 12.1.23 התקיים  ערב חגיגי לציון ההוצאה לאור של ספר הילדים " יונתי והודיה מעשה בחברות" שהוא ספר ביכוריה של  עליזה אלקיים עבאדי.

עשרות אנשים התכנסו באולם "דורות" בקרית ים. את פני האורחים קיבלה עליזה בחום רב לצלילי נגינת אורגן ערבה ושולחנות ערוכים עמוסי כל טוב מעשה ידיה של הסופרת.

הערב התנהל בהנחיה איכותית של חברותיה של עליזה מקהילת היוצרים בקריות "סופרים אותנו". בדברי הפתיחה הוצגה אישיותה המיוחדת של המחברת . עליזה היא אם לארבעה ילדים, סבתא גאה לאחד עשר נכדות ונכדים. ייחודה של עליזה באהבתה לזולת. היא  מאמצת אל ליבה כל אדם, ובמיוחד את תושבי קרית ים, שם היא עסוקה בחסד ונתינה רבה .גם בקרב קהילת היוצרים עליזה פעילה ונכונה תמיד להושיט יד.

בהמשך עלו זה אחר זה מבין האורחים לברך את עליזה. דוד אבן צור- ראש העיר קרית ים, סגנו מר ז'אנו פאלאס, ראובן שבת המוציא את הספר לאור מהוצאת "ארגמן-מיטב" , נציגי המשפחה ענבל ושלומי עבאדי ואת  עמיקם יסעור אשר כתב ופרסם סקירה ספרותית על ספרה. את סבב הברכות חתמה הגב' אירית מינקוביץ מקהילת  היוצרים אשר הביאה את דברי מנהלת הקבוצה הגב' יהודית שרייבר.

לסיום הערב החגיגי נשאה עליזה דברי סיכום, הרעיפה דברי תודה מרגשים לאלה שעודדו ותמכו להגשים את חלומה, לאלה העוסקים במלאכת הפקת הערב המדהים,  לכל אלה אשר בחייה ולכל אלה שבאו לכבדה. תודה מיוחדת בגעגוע אינסופי שלחה עליזה לבעלה המנוח.

מי ייתן והוצאת ספר הביכורים יהיה תחילתה של תקופת עשיה פוריה ועשירה, ויצירות נפלאות חדשות תצאנה לאור מפרי עטה של המחברת.

 


 

logo בניית אתרים