על הסרט השדה האחד THE FILED 1 /אורלי אורלנו               

בימוי ציפי רז. 120 דקות .  

 

הסרט "השדה האחד" בבימוייה  של ציפי רז הוא סרט דוקומנטרי. הסרט הופק ברחבי העולם במשך 15 שנה המפיקים ציפי רז ואלי זינגר שותפים ליצירה המיוחדת הזו.הסרט מפגיש בין רוח לחומר באמצעות ניסויים מדעיים המעשים ברחבי העולם. בסרט גם מובאים ראיונות עם גדולי החוקרים המובילים .

בכל התרבויות בעולם מדגישים את העובדה שבני אדם הם מעבר לבשר ודם.הסרט משתמש בלי המדע החדישים של המאה  21. על מנת להציג ניסויים ברחבי הגלובוס.

 בירושליים נערך ניסוי  תודעתי בינלאומי בהשתתפות  9000 איש מרחבי העולם. המנחה היא החוקרת  ובעלת חזון לין מקטגרט הבריטית.הניסוי מוכיח כי מדיטציה ותפילה המונית יוצרת שינוי אנרגטי.

צפיתי בסרט ההקרנה פרטית עם חברים אצלינו בבית ובנוכחות הבימאית ציפי רז ההקרנה היתה חגיגית עם שמפניה וכיבוד. המפגש היה מרתק ומעצים במיוחד.

הסרט מציג את "המדע החדש" בו מדענים מוכיחים רעיונות רוחניים עתיקים כמו אחדות שלום  ואהבה אוניברסליים באמצעות טכנולוגיה חדישה.

וכדברי הסופר רומי:"מעבר למחשבות על טוב או על רע ,מעבר לעולם החושים הפיזי,שבו אנחנו רואים בנפרד, שומעים בנפרד,ומרגישים  נפרדים זה מזה, יש "שדה"אחד שבו כולנו  "נפגשים"שבו כולנו באחדות ויש בו פוטנציאל אינסופי של כל האפשרויות  שלנו.זהו שדה אנרגיה שאנו חלק ממנו.."

נפגש בסרט "השדה האחד"

יש למה לצפות

logo בניית אתרים