פסטיבל וודסטוק הישראלי במיני ישראל/ עמי ורדי


חגיגת פסטיבל וודסטוק ישראל שהתקיימה ב20.7 במיני ישראל הייתה חגיגה מוזיקלית שוצפת ומדהימה ביותר.

פתיחת אוהל מופעים חדש במיני ישראל ( בנוסף לאמפי הקיים ), אירוע מדהים בגודל בחגיגיות שהתכבד באורחים נכבדים ביותר חברי כנסת ,ראשי ערים ואנשי ציבור שנהנו מקבלת פנים חגיגית ותקרובת עשירה בכניסה .

נתחיל במקום: מיני ישראל מקום מעולה למופעים . למה ?

אולם גדול ( באוהל כ700 מקומות ועוד ניתן להוסיף) וממוזג היטב ,חניה רחבת ידיים בקרבת המקום , רחוק יחסית מכל ישוב כך שלא צריך לסיים את המופעין ב23.00, ובכלל מקום שנעים להתהלך בו ולראות את מדינת ישראל על כל פילאה .את אירוע חניכת אוהל המופעים במופע רוק ארוך ומשובח הגה הבעלים של המקום  ניסים לב . את הניהול המוזיקלי הפקידו בידיו של מר דני שושן הסולן המיתולוגי של הצ'רצ'ילים .
עם הצטברות ההרכבים  שהופיעו הוחלט לקרוא למופע  וודסטוק ע"ש הפסטיבל הבלתי נשכח מאוגוסט 1969 שהיה לאירוע ששינה את פני תרבות המוזיקה בעולם .

הנחיית הערב כולו ניתנה לננסי ברנדס  שהגיש את המופע עם סיפורים ובדיחות וכך הסיח את דעת הקהל מהשינויים שבוצעו על הבמה עם החלפת ההרכבים המופיעים ..

לאחר ברכות של מנכ"ל מיני ישראל אייל לדני  פתחה את הערב להקת " הפנסיונרים הצעירים"

עם שלושה שירים קיצביים במיוחד .אחריהם עלו לבמה "שליחי הבלוז" מהוןתיקות שבלהקות וחלוצת מופעי הקברים ששרו שיר של  סגול כהה . בשלב מסויים הפתעת הערב עלתה לבמה לקחה גיטרה והפליאה בנגינה של "עשן על המים" ההפתעה היא לא אחרת  מאשר חבר הכנסת ושר המשפטים לשעבר מר אמיר אוחנה . הגיע הזמן של להקת "אפטר מידנייט" עם דני שושן ששרו משיר הצ'רצ'ילים ולהקת בנזין .( את השיר אחינועם הם הקדישו לאריק אינשטיין שהם היו להקת הליווי שלו).
אחריהם עלה לבמה עוזי פוקס  ולהקתו ששר בצורה מושלמת שירים של ג'ו קוקר .

מהצפון הגיעה להקת סטלה מאריס שביצעו שירים מרהיבים של לד זפלין .

הרבה אחרי חצות הלילה עלו לבמה הרכב " לייק קווין " שנתנו בראש עם הלהיטים של קווין באופן אותנטי ומשכנע ביותר .אז זהו ערב מלא הפתעות ומוזיקה מעולה בווליום גבוה במיוחד .ערב מושלם והלוואי ויהיו עוד  כמותו.

 

 


 

logo בניית אתרים