תערוכה ל4 אמנים מכפר סבא/ דין לביא

פתיחה חגיגית:2  באוגוסט 2022

יום שלישי, בשעה 19:30

הגלריה עירונית, בית התרבות ע"ש רייזל, רח' גאולה 12, כפר סבא

 

אוצרת התערוכה : הדסה גורוחובסקי

האמנים הלוקחים חלק בתערוכה :

דליה פיש בנארי

יעקב שיבי

מרקו צליק

תרזה חורין קרגולה

 

תערוכה שהיא מעין מחרוזת המורכבת מארבע חוליות. ארבעה אומנים מתחומים שונים ויצירות אומנות שהחוט המקשר ביניהן הוא צורני ומיבני המאופיין בריבוי פרטים וטקסטורות, מוטיבים חוזרים, הנקשרים זה לזה במקצב ותנועה.

כל אחד מארבעת האמנים יוצר במדיה ובסגנון שונה, לכל אחד מהם "שיר" משלו ונקודת מבט אחרת (שיר/שור).

האמנים מחברים פרטים רבים זה לזה, היוצרים מעין שרשראות של חפצים, אנשים, צורות, צבעים ומרקמים. בחירת האלמנטים ואופן החיבור ביניהם היא הנותנת להם משמעות.

 

מרקו צליק

אוסף חפצים ישנים וחדשים ומחבר אותם זה לזה. להם הוא מוסיף אפקטים של תאורה, תנועה וסאונד. פסליו של מרקו צליק גדושים בפרטי פרטים ומושפעים מספרי מדע בדיוני, מחברים בין עבר לעתיד, בין ישן לחדש ובין עיצובים מסורתיים לטכנולוגיה עכשווית.

 

דליה פיש בנארי

ההשראה לעבודותיה של דליה פיש בנארי באה מעולם הטבע, מיצורים ימיים וחד תאיים, אותם היא יוצרת בפורצלן בעבודת יד. עבודותיה הלבנות והמעודנות עשירות במרקמים היוצרים אפקט של סריגה או תחרה.

 

תרזה חורין קרגולה

חורין קרגולה מציגה סדרת ציורים ורישומים היברידיים-סימבוליים, מין בשאינו מינו. המשרטטים מהות נשית בשילוב צורות אורגניות צמחיות. האלמנטים מתפרקים, מתחברים ומתפתחים במבנה אנכי ובקשרים מעודנים.

 

יעקב שיבי

מצלם אנשים בקבוצות ובמצבים מפתיעים, רגעים חמקמקים הנוגעים ללב במורכבותם. נקודת מבטו יוצרת קומפוזיציות דינמיות ולעיתים ניגודיות הומוריסטית.

שיח גלריה:

13 באוגוסט 2022

יום שבת, בשעה 11:00

נעילת התערוכה : 22.8.2022

 

logo בניית אתרים