אירוע השקת  הספר ערמוניה יוסי אלפי  בבית היוצר תל אביב / יהורם גלילי


יותר מ-100 איש השתתפו באירוע ההשקה של "ערמוניה" (הוצאת "חדרים"), ספר השירים ה-14 של המשורר והשחקן יוסי אלפי, שהתקיים בבית היוצר בנמל תל אביב
. הקהל שהגיע לאירוע ההשקה נהנה מהופעות אורח משובחות של אורית וולף בנגינה על פסנתר, דורי בן זאב, ושרי אלפי, בתו של יוסי אלפי ואחותו של גורי אלפי, שהנחה את האירוע בהומור האופייני לו.
שרי אלפי שרה כמה שירים, כולל שיר ידוע בשפה העיראקית, כשהיא מלווה במוזיקאי ובפסנתרן אורי וינשטוק. השחקן והבדרן דורי בן זאב האגדי שר שיר חדש שכתב ללחן של שיר מוכר בהשמעת בכורה וגם את להיטו הידוע "לאה", לפני שנסע לשדר את תוכניתו הקבועה ב-88FM..
בין המכובדים שעלו לבמה והקריאו שירים של יוסי אלפי וגם טקסטים עליו ועל שירתו הייחודית: המשורר רוני סומק, יאיר בן חיים, הבעלים של ההוצאה לאור "חדרים", אריק בנדק-חביב, חוקרת הספרות והסופרת ד"ר עופרה מצוב ובועז בן משה.
חתן השמחה, יוסי אלפי, לא הפסיק להצחיק את הקהל, למרות שהנושא העיקרי שעליו נכתב ספרו עוסק בהתמודדות הקשה שהייתה לו עם סרטן הערמונית, כמו גם המנחה של האירוע, בנו גורי אלפי, והודה לכל מי שהגיע לאירוע, לאשתו סו, לבני משפחתו ולצוות הרפואי שטיפל בו במהלך אשפוזו בבית החולים.
 
 
 
logo בניית אתרים