הבלוק של ג'ני - הופעה בפאצ'ו/ ג'ני פקמןמיומנה של מוזיקאית: פרק 1

יש רוקנרול בראשון לציון!

הוכחה ניצחת לזה קיבלנו בהופעה האחרונה של הכל בגלל ג'ני ב- Pacho the Wild, בר ההופעות השכונתי האהוב על הראשל"צים, הקרוי על שם הכלב המפורסם של המקום.

בשיתוף פעולה עם חברת הבוקינג הצעירה והפעלתנית, Mikkie PR, נרקם ליין הופעות רוק חדש בפאצ'ו עבור הקהל המקומי הצמא לגרוב. פאצ'ו אמונים על המקום, האווירה והסאונד, בעוד Mikkie מחברים בין האמנים לבין המקום. כל ערב בליין מתחלק לשניים: תחילה עולה על הבמה להקה למופע מלא, ולאחר מכן המקום מארח במה פתוחה אל תוך הלילה.

בהגיענו לפאב, קיבלנו הסבר על המבנה האקוסטי המיוחד שלו: הפאצ'ו מצליח להשאיר את הדיסטורשן תחום בין קירותיו, ונותן לצלילים למלא את הבר מבלי להפריע לשכנים. האווירה במקום ביתית, ובו זמנית מחשמלת.

את פנינו קידם סוף השבוע הגשום הראשון של החורף. בדיוק כשסיימנו את הסאונדצ'ק הגיע הגשם הראשון... והתעצם לכדי מבול.
- "חכו, עומד להתמלא פה" – הבטיחו החבר'ה של Mikkie.

צפינו בסערה שמבעד לחלון ותהינו אם זה אכן יקרה. מי ייצא מהבית במזג אוויר כזה?
תוך זמן קצר הבנו שהחששות שלנו התבדו: לא עברה שעה, והפאצ'ו היה מלא כמעט עד אפס מקום בחובבי מוזיקה שלא יתנו לחורף המשתולל לעצור אותם. הגיע הזמן להתחיל לתת בראש.

כיאה לערב סוער במיוחד, החשמל נפל לא פחות מארבע פעמים במהלך הערב! הקהל הסבלני נהנה מסולו תופים כל פעם שהייתה נפילת מתח כזו, בהמתנה לחשמל שיחזור. כשהבנו שאחד הרמקולים כבר לא יצליח להתאושש מנפילת החשמל האחרונה, היה ברור גם לנו, הנגנים, כמו גם לצוות ההפקה ולקהל שמילא את המקום: the show must go on!

היה נפלא לקבל פידבקים אוהדים בסוף הערב, והיה נפלא לא פחות להישאר עם הקהל לג'אם פתוח לאחר מכן: למצות עד תומו לילה סוער של תרבות אנדרגראונד אורבנית מטריפה.

שחר כהן-עורך מדור מוזיקה:
http://www.scmusic.co.il/

טואול - בניית אתרים