צילום: עמי ורדי 
מופע מוזיקלי משירי לאה גולדברג בספרייה העירונית קריית אונו/ עמי ורדי

ב6 ליוני 2021 התקיים בספריה העירונית קריית אונו, מופע מוזיקלי רב משתתפים ומרשים משיריה של המשוררת לאה גולדברג.

קהל רב שהגיע לרחבת הספריה , באווירה קייצית נעימה ומשיבת רוח ונהנה ממופע שהתקיים ביוזמת ובחסות עיריית קריית אונו ,המתנ"ס בתמיכת משרד החינוך ובהפקתה של ענת בסר   תחת השם -"שרים לאה גולדברג"  .המופע ,בהשתתפות שנים עשר מוסיקאים שילב ביצועים מדהימים ומרגשים וסקירה על יצירתה  ומעט על חייה של לאה גולדברג . השירים בוצעו בעדינות ובהרמוניה מושלמת , זו הזדמנות גם לציין את איכות הסאונד המשובח שהופק במופע חוץ ועל כך יבוא על הברכה ג'ו איש הסאונד .קהל גדול גדש את רחבת הספריה ונראה שמאד נהנה מהמופע .

שמות המוסיקאים במופע : ערן צור,קרני פוסטל, דודי לוי, ורד פיקר , שאול בסר ,נתן סלור , אלעד כהן בונן , גליה חי , אולה שור סלקטר , אלכס משה , רוני וגנר , עידית מינצר .

היה זה שילוב מנצח, סוחף מרגש ואיכותי של קולות מוזיקליים שונים של לחנים מעולים.

בין השאר בוצעו שיריה הידועים של המשוררת:" סליחות". האומנם" . בארץ אהבתי" "תוף בודד." זה מכבר". " מה יהיה בסופנו" ועוד לקראת סוף האירוע שולבו מספר שירים של רחל ויונה וולך.

המופע בכללותו היה חגיגה מוזיקלית ושירית נפלאה שהראתה עד כמה לא נס ליחם של מילותיה של לאה גולדברג, לנוכח העובדה שהקהל הרב הצטרף בהתרגשות לזמרים, ולקראת הסוף הוזמן גם מנהל הספריה אסי הירשפלד להצטרף למופע בשיר סיום מרגש.

 

טואול - בניית אתרים