יום ההולדת ה-110 של ל. רון האברד, מייסד דת הסיינטולוגיה / נתנאל ברוך

 

13 במרץ, 2021

 

ל. רון הבארד היה סופר, פילוסוף, הומניטר והמייסד של דת הסיינטולוגיה. הוא נולד ב-13 במרץ, 1911, בטילדן, נברסקה (ארה"ב) ונפטר ב-24 בינואר, 1986.

הוא השאיר אחריו מורשת יוצאת דופן. החומרים הכתובים של דיאנטיקה וסיינטולוגיה כוללים שלוש סדרות אנציקלופדיה וכ-3,000 הרצאות מוקלטות. כתביו הפילוסופיים של ל. רון הבארד במלואם, מתפרשים על פני יותר מ- 75 מיליון מילים כתובות ומוקלטות. חומרים אלו יחדיו מהווים את גוף העבודה הבודד הגדול ביותר על המיינד והרוח האנושיים.

בנוסף, כתב ל. רון הבארד בצורה נרחבת על נושאים כגון חינוך, שיקום מסמים, ערכי מוסר ותחומים רבים אחרים ופיתח טכנולוגיות בעלות יישום נרחב בתוכניות חילוניות.

בעזרת המחקר המלא שלו והחומרים שיצאו לאור ל. רון הבארד היווה השראה לצמיחתה של תנועה המונה מיליוני אנשים ומתפרסת על פני כל היבשות. הוא כתב: "הפילוסופיה של היא שאדם צריך לחלוק בכל חוכמה הקיימת בידו, אדם צריך לעזור לאחרים לעזור לעצמם ואדם צריך להמשיך בדרכו גם במזג אוויר קשה, כי רוגע תמיד ממתין בהמשך הדרך."

ארגון הסיינטולוגיה ממשיך את מורשתו של ל. רון הבארד בהנהגתו של דיוויד מיסקביג', יושב הראש של מועצת המנהלים של ה-Religious Technology Center והמנהיג הדתי של דת הסיינטולגיה. (www.davidmiscavige.org)

כשבמרץ 2020 העולם נעצר, המוטו של ל. רון הבארד: "קורטוב של מניעה שווה לטונה של ריפוי" נכנס ליישום כבר מהיום הראשון.

ארגון הסיינטולוגיה ניגש לעבודה במלא המרץ. ההנהלה הבינלאומית של סיינטולוגיה השיקה תוכנית גלובלית של "מוכנות מוחלטת". כצעד ראשון על מנת להגן על כל ארגוני הסיינטולוגיה, סופקה לארגונים תמיסת הטיהור החזקה ביותר בעולם כדי להפוך את כל בנייני ארגוני הסיינטולוגיה לבטוחים ולהגן על כל חברי הארגון. בסך הכל יותר ממיליון מטרים רבועים עברו את התהליך הזה כדי להפוך לבטוחים.

 

ואז לקראת סוף מרץ 2020, החל ארגון הסיינטולוגיה לספק משאבים למניעה לעולם, מנוסחים ללא רשמיות וכתובים בשפה ישירה שכל אחד יכול להבין וליישם. הכל בוצע באופן דיגיטלי ופורסם אונליין ב-21 שפות, מגיע לאנשים מ-217 מדינות שהתחברו לאתרים.

 

במאי 2020 קונצרט זוכה-פרסים רב-תרבויות בשם 'הישאר בריא' שודר ב'רשת סיינטולוגיה' (רשת טלוויזיה) בהשתתפות אומנים זוכי פרס הגראמי כמו צ'יק קוריאה ואחרים כדי להעלות את המודעות אצל אנשים כיצד להישאר בריא וכדי לרומם את רוחם.

 

המסר הבא בקמפיין 'להישאר בריא' הופץ לכל העולם על ידי 'היועצים הרוחניים המתנדבים', הקבוצה בסיינטולוגיה העוסקת במענה לאסונות, הפועלים על פי המוטו של ל. רון הבארד: "ניתן לעשות משהו בקשר לזה".

 

'מרכז החלוקה וההפצה של ארגון הסיינטולוגיה' בלוס אנג'לס ייצר 24/7 את מידע המניעה הנדרש (ב-21 שפות) ואת הערכּוֹת למיגון אישי (יותר 35,000 יחידות).

 

במאי, 'היועצים הרוחניים המתנדבים של סיינטולוגיה' יצאו לשטח מכל אירגון בעולם כשהם מובילים את קמפיין 'הישאר בריא' כדי לספק פתרונות לקהילות ברחבי העולם. 7.5 מיליון חוברות 'הישאר בריא' סופקו באופן אישי על ידי 'היועצים הרוחניים המתנדבים' ל-43,600 מוסדות ברחבי העולם.

 

אתר הסיינטולוגיה www.scientology.org "מבט לאחור ומבט קדימה 20/21" מראה את ציר הזמן ומפרט את ההישיגים של ארגון הסיינטולוגיה ב-2020 כולל מפה אינטראקטיבית של תמונות 'יועצים רוחניים מתנדבים' מרחבי העולם המקבלים תודות מעומק הלב באופן כל כך מרגש מאנשים ונציגי רשויות וממשלות על קבלת הסיוע היוצא מגדר הרגיל של 'היועצים הרוחניים המתנדבים' של ארגון הסיינטולוגיה.

 

אז מתוך הוקרה ליום הולדתו ה-110 של ל. רון הבארד, איחולי אושר והערכה אינסופיים החלו להציף את הארגון מכל רחבי כדור הארץ, ציוני הערכה לדאגה והחמלה שהראו ארגוני הסיינטולוגיה בתרומתם לקהילות בכל העולם, מהווים דוגמא למורשתו העמוקה והמורגשת בחברה של ל. רון הבארד.

 

ובזאת, מתחילים להם 12 חודשים נוספים של הרשאה כשהרושם וההשפעה של ל. רון הבארד ממשיכים לצמוח עוד ועוד בכל העולם.

www.lronhubbard.org

www.scientology.org

logo בניית אתרים