פרסים עולמיים לתנועת הסיינטולוגיה/ יפית אהרון

בזמן שהעולם שקע אל תוך בלבול עם פרוץ COVID19, תנועת הסיינטולוגיה העולמית יצרה קמפיין ופעילות חסרי תקדים בהיקפם תחת הכותרת STAY WELL. מטרת הפעילות היא להעניק לאזרחי העולם כלים שימושיים כיצד להגן על עצמם ועל סביבתם מפני המחלה.

מגפת ה19 COVID נכנסה אל חיינו בפתאומיות, ללא התראה מוקדמת ומצאה אותנו לא ערוכים. קבלנו מסרים סותרים מהממשלה, ממדינות שונות, מומחים, מרופאים, הגענו מהר מאד למצב של בלבול וחסר אמון במערכת.

ארגון הסיינטולוגיה העולמי פעל במהירות ואלו, בין הייתר הפעולות שבוצעו:

אתר האינטרנט של העולמי של התנועה הומר ל"מרכז משאבים למניעה" ב-19 שפות כולל עברית.

הופקה סדרה של חוברות הדרכה על אמצעי בטיחות בסיסיים למניעת התפשטות המחלה.

הופצו מיליוני חוברות בעולם, רק בארץ הופצו למשל 25,000 חוברות על "איך להישאר בריא".

בעיצומו של המשבר הופק קונצרט עולמי בהשתתפות נגנים מובילים להעלאת המורל, וביניהם נגן הג'ז הנודע צ'יק קוריאה והזמר דיויד ברוזה. מיליוני בני אדם צפו בו.

עבור כל הפעילות הזאת זכתה תנועת הסיינטולוגיה העולמית ב-8 פרסים ב-dotCOMM 2020, מדובר על תחרות שנתית יוקרתית המעניקה תארים על מצוינות של פעילות יצירתית ברשת ובמדיה הדיגיטלית.

ספי פישלר דובר התנועה בארץ מוסר "התנועה שלנו פיתחה טכנולוגיה יישומית אשר מאפשרת לה לפעול במהירות, בדיוק ובנחישות בכל מצב, בין אם מדובר בפן האישי, בפן העסקי וגם בפן הלאומי והעולמי, כתוצאה מכך מהירות ההתגייסות של התנועה הקדימה מדינות ברחבי העולם, בהתמודדות עם המחלה, יצרה פתרונות וממשיכה לסייע למיליוני אנשים"

logo בניית אתרים