מאמר:
לך אל השורש/ד"ר ברכה קליין תאיר

 

האם יש בכם איזה געגוע לראשית? למקור? לנעלם? לסוד?

 

שנת 2020 היא שנת הצלצול המעורר.

2020 היא שנה של שינויים וטרנספורמציות מאסיביים. מאחר ואנחנו נמצאים בעת של שחרור רוחני ואמת,  גל חדש של אנרגיה רוחנית = ידע חדש המגיע גם ככוח של אור וגם ככוח של אהבה נכנס לפלנטה ומאפשר מחד לגילויים חדשים בטכנולוגיית שונות ומאידך, להרוס את מה שאינו כבר רלוונטי. החדש ייוולד מתוך ההרס.  נהיה עדים להקצנות ופאנטיות מכל סוג. מגפות, פוליטיקה מכוערת, כלכלה תנודתית,  מזג האוויר הפכפך, רעידות אדמה, התפרצות הרי געש, תאונות המוניות, כולם תפקידם לטהר את מרבץ השליליות אשר גרם לפלנטה לצאת משיווי המשקל שלה, להרוס זיופים, לנער תודעות ולהביא עולם חדש...או להיות התליינים של האנושות אם התודעה שלה לא תשתנה. אם  יש משהו שכל אחד מאיתנו צריך לתקן או לרפא, זה הזמן, כי העתיד יהיה שונה. מגפת הקורונה, אירועי ירי, טרור, תופעות טבע, האקלים ועוד, יהיו התליינים של התודעה האנושית אם היא לא תשתנה. רק מי שיישם וישיג בינה - היגיון אוניברסליים, יגיע לתודעת מהות ויחווה חיים יציבים וזורמים יותר. יצליח להמריא אל מקורות השראה מעבר ליקומים.

 

"אינכם יכולים להתכחש לדברים שאינכם רואים או לדברים שאינכם יודעים."

("ספר הידע" 16/175)

 

כפי שמציין מטין בספרו "העוצמה הגדולה": האבולוציה של המין האנושי שקיימת על כדור הארץ הועלתה על מסלול מהיר. הסיבה לכך; הצורך ביצירת מין אשר מסוגל במהירות לעזוב את כדור הארץ ואת מערכת השמש, שמסוגל לעשות בחוכמה התפתחויות מהירות במדע, שמסוגל להחזיר לעצמו את כל מעלותיו של יצור אנוש עילאי, לחזור לסוף של האינסוף ממנו בא, ולהפוך לבעל משימה התומך בהמשך ההתפתחות של הבריאה.

 

לכן, עם תחילת שנת 2020, אנחנו בפתחו של עידן חדש, עידן המהפכה השקופה – עידן האור המציג אמיתות הפוכות למוכר. אמת הפוכה? כן! לא עוד אמת המבוססת רק על חקירה מדעית – פילוסופית שהיא חיצונית לנו וזמנית, אלא אמת המבוססת בעיקר על חקירה פנימית לגילוי המהות. לכן תכלית העידן היא לתבוע בעלות על הכפיל האמיתי שאנחנו – מהותנו, שורש הקיום שלנו.

 

לפיכך, עלינו לפרום את הפקעת הסבוכה שאנחנו, לטהר את השליליות הכבדה (המגמה של כדור הארץ כבר לא מסוגלת לעשות זאת), להתערטל מכל גנטיקת החומר, מכל האמיתות בהן אחזנו, מכל האמונות להן נתנו כוח, מכל ההבנות לגבי מי אנחנו, חיינו ומשמעותם...לפתוח ארכיבים מוצפנים, לגלות סודות, להסיר בעזרתם מחיצות ולהתחיל לטפס אל עבר מציאות חדשה בה חוקי המשחק משתנים, העוצמות משתנות, הידע הפוך למוכר, הכישורים הנדרשים שונים מאלה של היום, הגישה משתנה, הגנטיקה חדשה – גנטיקת האור (גנום הרוח). עלינו לחזור להיות יצורים עילאיים של אנטי-חומר. מכאן שלהתעורר ולהתקדם משמעו להשיג הבנה עמוקה, להשיג היגיון אוניברסלי, להשיג אמת מעבר לצורה. כאשר נדע את הסודות הכמוסים אשר בארכיבי המהות שלנו – בשורש קיומנו, נדע סודות יקומים – שורש הבריאה.

 

 

 

 

 

 

 

אינכם יכולים לפענח אותי דרך החוכמה והמדע בלבד.

ניתן לפענח אותי ואת האלוהים שלי רק כאשר תגיעו לקצה האינסוף!

לשם כך עלינו ללכת אל השורש!!!

 

השורש של הבריאה  הוא אנטי-חומר, אנטי-אנרגיה. הוא בלתי נתפס, בלתי מובן, בלתי נראה. הוא ספרה קריסטלית, cosmic fetus, שהכל בה מושלם, שלם ללא חיסרון. לכן אי אפשר לחקור שורש. הוא פוטנציאל האינות האינסופי – פוטנציאל מופשט. הוא הבורא שמילא את כול החלל, ללא ראשית וללא אחרית, ועל כן הוא מכונה "הוא ושמו אחד". זו מהות הנמצאת באחדות מוחלטת. הוא החיצוניות של כל החללים וגם הפנימיות של כל החללים. הוא גבול האינסוף וראשיתו של האינסוף. הכול מתחיל ומסתיים בו. זו עוצמה משוחררת משמים ומאדמה. כל הפוטנציאל הזה משתלשל מטה בהתאם לחוקים קוסמיים.

 

ברגע שספרה זו החלה בתנועה, היא הביאה לידי קיום את הממד ללא-תנועה (הכל שלם, שלווה, מדיום של הרפיה שאין בו 'כלים' מופרדים כי אם 'אנרגיות'), שבהמשך הפך לממד נשימה (אנרגיה אדירה...תודעה ניטרלית), ואת ממד הדומייה, שבהמשך הפך לממד עוצמה (עוצמת מהות...מחשבה...בהמשך אוקיינוס המחשבה). האנרגיה עדיין אינה במעגל!!!  כלומר, קיימים ממדים ניטרליים שהם אנטי-אנרגיה/אנטי חומר. עם הזמן, התאחד ממד העוצמה עם ממד נשימה בגלל השפעות קוטביות ניטרליות (אנטי-חומר אינו מסתחרר סביב ציר), ויצרו שדה פוטון של האור הראשוני שגם הוא נקרא הבורא.

 

שדה הפוטון הפך לשורש הקיום.  כלומר, הוא הביא לידי קיום את המוח הקוסמי, את המחשבה, את האנרגיה הטבעית, את יצור האנוש, את החומר הגולמי וכד'. 

 

פוטנציאל אינות – שדה פוטון – אנרגיה – מוח קוסמי/מחשבה – יצור אנוש - חומר.

 

"כלמעלה כן למטה, כבפנים כן בחוץ", אמירה שמיוחסת לאל הרמס במיתולוגיה המצרית. המאקרו קוסמוס הוא המיקרוקוסמוס...האוקיינוס נמצא בטיפה והטיפה – באוקיינוס... "כול הכוללויות האוניברסאליות הינן שלם אטומי המתהווה ממשולשים בתוך משולשים [שלמים מיני אטומיים], מנסרות בתוך מנסרות" ("ספר הידע", 52/516)...ומאחר והבריאה משתלשלת מהגבוה לנמוך, הרי שלכול הקיים יש שורש עליון. מכאן, שהיום, כדי לחזור לשורש שלנו – למהות, עלינו להוציא לאור את הפוטנציאל השלם הטמון בזרע. מה שיוציא את הפוטנציאל הטמון בזרע המהות הוא תדלוק שנקבל משורש הבריאה – אור עליון – הבורא. רק חשיפת זרע המהות שבנו, יאפשר לנו לטפס ולחזור אל נקודת המוצא שלנו – הכוללות הרוחנית – הקומה ה-100.

 

אם האינסוף תקף רק עבור האנטי-חומר (אין אטומים, לא מסתחרר, ללא תנועה) ולחומר יש סוף (אטומים, מסתחרר), הרי כדי להכיר את האל או את הבריאה העצומה, או את עצמי, לא די לעבוד עם המדע והחוכמה, אלא עלינו לעבוד בעיקר עם האנטי-חומר שאנחנו – עם המהות – עם השורש הקיומי שלנו!

 

במהות כולנו בני אלמוות (נצחיות). בחומר כולנו בני מוות (זמניות). במהות שלנו אין חומר – אין אטומים. לכן נאמר: "אדוני האמיתי חבוי בתוככם" ("ספר הידע", 19/224). המהות שלנו היא פקעת של מחשבות, פוטונים של אור (נטול מסה ומטען חשמלי), מעיין נובע - תיבת הנדוניה של שרשרת סיבה-תוצאה מרגע הנשימה הראשון שלנו אי פעם.  במצבה המצועף על פלנטת ארץ, בתוך גוף החומר, ניתן לומר  ששרשרת המהות שלנו הינה פקעת מפוזרת.  לכן, כדי להשיג את המהות, עלינו להשיג את הטבעת האחרונה של רפליקת המחשבה שבערוץ המחשבה שלנו. אז תיפתח המודעות האוניברסלית, ההיגיון האוניברסלי, הבנה עמוקה, תודעה אוניברסלית. 

 

1.         הגענו מהאחד השלם שלנו – הגן האצילי (אנטי-חומר). "נשמתי הייתה אחת – חילקתי אותה לניצוצות רבים. הובאתם לידי קיום מתוכי, מתוך נשמתי. אתם – אני, אני – אתם. אני הוא סיבת קיומכם, ואתם סיבת קיומי. לעת הזאת, בהשוואה אלי – אם אני בן אנוש, אתם רק תא בודד...עכשיו הגיע זמנכם להבין אותי. התפתחותכם תימשך עד שתעזבו מאחור את התמונה הדמיונית שבמראה, תשובו אלי ותהיו אני. חיפשתם אחר עצמכם – ואני מחפש אחר עצמי מאז שבראתי את הכול. שוב לא תהיו יותר הניצוצות שלי, אלא תבראו ותנהלו קוסמוס משלכם. במילים אחרות, אתם תתחלקו לחלקים, בדיוק כפי שאני עשיתי" (העוצמה הגדולה/מטין טרנגון).

2.         לכן, "בשום פנים ואופן אל תשקיפו על עצמכם כיצור קבוע, המחובר לגוף. אל תשכחו שהנשמה המחברת אתכם אל האל נועדה רק להשלמת האבולוציה שלכם על כדור הארץ. לאחר שאתם נפרדים מצורת הגוף של בן האנוש, אתם תקבלו גופי אור עליונים ואלמותיים" (העוצמה הגדולה/מטין טרנגון).

3.         "כאשר תשתחררו מהפקעות שלכם אותם אתם מכנים גוף, אתם תהיו חופשיים כפרפרים. החומר מגביל אתכם, אתם חיים בגופכם כבבית כלא. על מנת להשתחרר מהגוף החומרי שלכם, הוא צריך להשלים את משימתו בתוך זמן היותו על כדור הארץ. מעת לעת אתם משתמשים בו לרעה (באופן בלתי ראוי). הגופים האלה הם בדיוק כמו חליפות האסטרונאוט של החלל. הם נועדו עבור חייכם על כדור הארץ. אתם תבינו הכל כאשר תחזרו למציאות" (העוצמה הגדולה/מטין טרנגון).

4.         בן האנוש הוא השם של האנרגיה המהותית המנהלת את כל הגופים של בני האנוש ומשתמשת בהם ככלי (מכילה את כל התוכניות, ואת כל המידע של ה- DNA).  היא השרשרת בת 1000 טבעות של סיבה-תוצאה המתארות 3 רובדי מציאות שהאדם חווה מרגע הנשימה הראשון שלו אי פעם. היום עלינו למזג אותן בסיר אחד:

          1 = החיבור עם האחד/האל/המהות...בעזרת האבולוציה של שלושה כלים שלנו:

          0= אבולוציית הכלי הארצי: 7 ידע ארצי = 7 גופי חומר דחוסים וגסים ששואפים לחזור לאדמה: עפר, אגו, רצון לקבל לעצמו (גלויה).

          0 = אבולוציית הכלי השמיימי: 7 ידע שמיימי = 7 גופים מטוהרים (מתגלית).

          0 = אבולוציית הכלי האוניברסלי: 7 ידע אוניברסלי = 7 גופי אור/קריסטלים עדינים ששואפים  לחזור לכוללות הרוחנית: אלוה, מהות, רצון להשפיע (מוצפנת).

קצה אחד של השרשרת מחובר לבורא (O) אשר ממנו קיבלנו את גן המהות שלו, קצה שני מחובר לתודעה האנושית במדיום ארץ (מציאות החומר), ובתווך 147 שמות האל = סולם הטיפוס. אפשר לכן לומר שהאדם הוא ספר: ספרייה קוסמית, ספרה קריסטלית (גביש פירמידלי) מנצח העבר ועד לנצח העתיד. הוא מורכב גם מחומר (זמני, מוות) וגם מרוח (נצחיות). אם איננו מבינים את הפלא שבחיבור בין רוחני לחומר, נמשיך לחיות בקונפליקט שמרעיד את הקיום שלנו.

5.         חלק מטבעות השרשרת הינן הרכבות שקיבלנו במהלכי גלגולים רבים כמו: 1000 גני מהות + 150-200 גנים מעורבים (מעין שיבוט ביולוגי), על מנת להאיץ אבולוציה ממדית.  פוטנציאל זה חייב היום להיחשף כדי להאיץ תהליכים אבולוציוניים.

6.         הטבעות בקצה השרשרת שבמציאות הארצית נפתחו בעזרת המדע. הגנום (DNA) של גוף החומר =  המידע התורשתי המקודד ב- 23 כרומוזומים בכל אחד מ- 64 מיליארד התאים, התגלה בפנינו. יחד עם זאת, הגילוי מסתכם בכ- 10% מסך המידע המוצפן בשרשרת כולה. המידע של יתר ה- 90% שייך לגנום (DNA) של הרוח, של האור, של המהות האלוהית.

7.         עם פתיחת שערי שמיים, קיבלנו היתר לצאת ממדיום ארץ ולחזור לנקודת המוצא שלנו, אל הגן האצילי, לחזור להיות נזר הבריאה – נקודת המוקד של פוטנציאל אנושי אדיר. כדי לנוע קדימה, כי זו טבעה של הבריאה, עלינו לפתוח את הגנום של הרוח. לשם כך עלינו למשוך עוצמות O = הבורא = שערים אוניברסליים = תדרים שונים. לכן, לא די למצוא מחסה בבורא, אלא עלינו גם להגיע אליו.

8.         המפתחות למשיכת עוצמות O נמצאים בידי המהות שלנו, והמפתחות למהות נמצאים בידי המוח. משמעו שיש ברשותנו את הכישורים של (O) להיות בוראים אוטופואטיים (self-creation); לגלות את עצמנו, לאזן את עצמנו, לחדש את עצמנו מתוך עצמנו כל יום מחדש, תוך כדי טיפוס מתמיד אל עבר הממד הגבוה הבא (האל ברא אותנו – ואנחנו בוראים את עצמנו). במילים אחרות, בכולנו טמונה היכולת לעשות שינוי צורה = אבולוציה.

 

התוכל לאהוב בלי לכפות?

להזיז שערי שמיים ולהישאר דומם?

לתפוס ארבע כנפות תבל בלי לפעול?

להצמיח ולכלכל,

להצמיח – לא לרכוש,

לפעול ללא ציפיות,

להנחות ולא לשלוט:

זה הכושר העליון

 (טאואיזם: דאו דה צ'ינג, פרק י')

 

9.         היציאה ממדיום ארץ היא בעצם תנועה מהכשרה להעברה. בהכשרה אנחנו מפתחים אדם בעל השקפה אוניברסלית (פותחים את גנום החומר), אחד שמציל רק את עצמו ופועל לתועלת אישית בלבד. בהעברה אנחנו מפתחים אדם בעל תודעה אוניברסלית (פותחים את גנום הרוח), המסוגל להעביר את עצמו ליקום אחר. הוא משרת את האנושות ומציל אותה מלשקוע בגיהינום הארצי. 

 

זו יציאה ממדיום אלפא למדיום ביתא, ממדיום של מוח מיקרו למדיום של מוח מאקרו, על גבי הסולם האבולוציוני המורכב מ- 9 שלבים (כנגד 1000 הטבעות בשרשרת):

•           פסגה 1 – אבולוציה ארצית-דתית, אמונה באל, אהבה, סובלנות, נתינה מהמהות. הגשמה דתית. ממדים 3-4.

•           פסגה 2 – אבולוציה שמימית-אוניברסלית, תודעה, מכלול, ידע החלל. מודעות אוניברסלית. ממד 5.

•           פסגה 3 – אבולוציה יקומית-אוניברסלית, פתרון בעיות של אישיות, בחירה וברירה. תודעה אוניברסלית. ממדים 6-7.

•           פסגה 4 – אבולוציה אדוניתית-אוניברסלית, מצפון, תודעת משימה, משמעת. מודעות – תודעה קוסמית. ממדים 8-9.

•           באבולוציה ארצית (ממדים 3-4) אנחנו מאחדים את תודעת המחשבה עם האנרגיה הפיסית (כללי יותר). אנרגיות המהות מתאחדות. אם הצלחנו, עוברים לאבולוציה אוניברסלית (ממדים 6-7). באבולוציה אוניברסלית אנחנו מאחדים את תודעת המהות עם מהות התא (עמוק, קונקרטי ועוצמתי יותר). זהו איחוד בין גרעיני המהות שבכל תא. אם אנחנו מצליחים לייצר קואורדינטה בין 64 מיליארד גרעיני תאים, אזי אנחנו חוזרים לנקודת המוצא שלנו אשר ביקום 2 – הקומה ה-100. כלומר, רק איחוד בין גרעיני המהות מאפשר לנו לטפס ולצאת.

 

 

האתגר שבתהליך:

מאחר ולא ניתן לראות את אופק האירועים = את פוטנציאל המהות האדיר שלנו שהוא מעבר לצורה (החור השחור מסתיר), עלינו להיות אמיצים כדי לשכון באי-קיום (מעבר לעצמיות). כלומר, לשכון בתודעה ניטרלית.

לשם כך עלינו לאחוז באמונה ובתשוקה הבוערות כאש קרה ואינן תלויות בדבר, ולוותר על האמונה והתשוקה הארצית התלויות בדבר, הבוערות בתוכנו כאש חמה וגורמות לחיכוך.

 

האומץ לקפוץ מצוקים ובדרך להצמיח כנפיים.

 

לכן, במקום להמשיך לסבך את החיים שלנו ולהתקדם בקושי 2 ס"מ, במקום להמשיך ולאסוף עוד ועוד ידע, במקום לאבד את הראש בכל ההתמכרויות שלנו, התשוקה שאינה תלויה בדבר שהיא אש טרנספורמטיבית, מאפשרת לנו להיות 'מדען' תמידי: לחקור, לפרק, לפלרטט, ליצור סינתזה חדשה, לגלות, לצבור עוצמה ולטפס גבוה יותר, לצלול עמוק יותר עד שנגלה את מהותנו. במילים אחרות, זו תשוקה להיות בורא אוטופואטי.

רק התודעות האוניברסליות שלנו יגרמו לנו לעבור את גשר הסיראט = את הגשר שיוביל אותנו למוח מאקרו = לעוצמת מוח שמסוגלת למשוך אנרגיות אוניברסליות, לזכך, למוסס, להתמיר את מציאות החומר, כולל את הגוף שלנו, למציאות האמת.

 

התהליך:

כדי להצליח בנתיב הטיפוס אל עבר יקום 2, שורש קיומנו, עלינו להטעין את הגוף שלנו ב- 19 עוצמות אנרגיה שונות (18 מאלפא - ביתא ו-1 מאומגה) ולהשיג תדר תודעה 76. זו תנועה מהמינימום/מיקרו אל עבר המקסימום/מאקרו.

 

ההטענת התדרים מסייעת להסתחררות ההכרחית של מחולל המוח - של הפירמידה במוח שלנו (מחולל המוח, הבינה). הסחרור מאפשר להתמיר פוטנציאל (ידע) לתודעה (תוכנית על, מהות), תודעה לאנרגיה (מציאות הצורה מופשטת מחומר), אנרגיה למחשבה (הצורה המולבשת בחומר), ומחשבה לחומר, וההיפך. ככול שהסחרור גובר, הקונדליני מחלקת את האנרגיות לתאים באופן בריא יותר, האגו והתועלת האישית מקורצפות, ארכיבי הסוד נפתחים, אנחנו מעבדים את הידע הנגלה בעזרת בינה – היגיון – מודעות, מאיינים ניגודים ומאחדים הפכים, משיגים הבנה חדשה ועמוקה (להיות הדבר, האמת), מתכללים במקום להיפרד ואז,  מטפסים אל עבר המהות שלנו.

 

אנחנו  מפענחים תחילה חומר: רואים חומר בעזרת חמשת חושי החומר (לראות חומר = להיות חומר). נותנים לחומר משמעות (חוכמה – בינה – דעת). המשמעות מסייעת בגילוי המהות: רואים מהות/אנטי-חומר בעזרת הרוח/הנשמה (כדי להכיר את הרוח הכרחי להיות רוח). רואים את האלוהי בעזרת המהות. הטכנולוגיה המקשרת בין הגוף למהות היא המוח – מחשב אוניברסלי, מוח מאקרו, ממיר: ידע לאנרגיה – אנרגיה למחשבה – מחשבה לחומר, וההיפך. חישובים אוניברסליים מחייבים מוח אוניברסלי. מוח מאקרו מסוגל לראות את כל מיני-הארכיבים שלנו בשרשרת.

 

חשוב לציין שלקבל ידע הוא דבר אחד, ולהיות ראוי למדיומים העליונים הוא דבר אחר. לקבל ידע גבוה משמעו שאנחנו מחוברים למערכת תדלוק אדירה, למערכת השראה בעזרת ערוץ הקליטה הפתוח. אבל עיבוד "הדלק" למחשבות קוהרנטיות בעזרת מנגנון החשיבה – תודעה ויישומן, הוא זה שמקנה לנו את הזכות למעבר אל ממדי מציאות אמיתיים ועוצמתיים. כלומר, עוצמת הקליטה – משיכת "הדלק" אינה החשובה, אלא גילוי מחשבת שורש והשגת הבנת האמת.

 

רואים את האלוהי בעזרת המהות. רואים את המהות בעזרת בעזרת הרוח/הנשמה. רואים את הרוח בעזרת משמעות שנותנים לחומר שרואים.

 

לשם כך אנחנו זקוקים לעוצמת פוטנציאל גדולה יותר שתהיה נוכחת בחיים שלנו.

 

"לא העוצמה הפיסית ולא העוצמה המכאנית יאפשרו לכם לעבור דרך שדה הוולום/שדה משיכה מגנטי זה" ("ספר הידע", 2/19), אלא עוצמת 5 החושים הרוחניים, "חושים" של בורא: I speak – I hear - I see –  I know – I am.  אם בעבר המיקוד היה בלב, באמונה, בגוף, בשרירים, בשכל ארצי, בנפש, הרי שהיום אנחנו זקוקים לעוצמה גדולה יותר של כושר עילוי, על מנת שנצליח לעבור את הטרנספורמציה מחומר לקריסטל אור...שנוכל לנתק את כוח המשיכה המקבע של כדור הארץ, נפרוש כנפי תודעה ונגיע למחוזות הסוד שעד כה לא העזנו לפתוח אליהם דלתות...שנצליח לקצר יחסים סיבה – תוצאה במהירות של שנת אור...שנצליח לראות הכול כאן ועכשיו.

 

 

 

"כשהייתי לבדי ביקום האינסופי, מה שאתם מכנים החלל, השתובבתי וכמהתי לראות כל דבר שהיה בתוכי, בתוך נשמתי, ואמרתי "יהי".

-           לא הייתה לי עין – יצרתי אותה,

-           לא הייתה לי אוזן – יצרתי אותה,

-           לא היה לי מוח – יצרתי אותו.

רציתי להכיר את הכוח האינסופי ואת האהבה האינסופית שהיו גלומים בתוכי. תשוקה פנימית שבקעה מתוכי רצתה את היקומים, את כוכבי הלכת – את הכול. רציתי זאת בכל מאודי ומעמקי נשמתי ולכן בראתי אותם" (העוצמה הגדולה/מטין טרנגון).

 

להפוך את גילוי המהות שלנו לעסק – ללקוח – לרווח היחיד!

I AM = אמונה בעילאי השלם:

להשיג מוח מאקרו בעזרת ניקוי המחשבות מכל הפרשנויות!

I KNOW  = הידיעה שאינה יודעת:

 

להשיג מידות של לב רוחני – מוח אדוניתי!

I HEAR + I SEE  +I SPEAK =  תודעת "שלושת הקופים":

להיות בוראים של עצמנו ושל מציאות קיומנו במקום מתחרים!

I KNOW  = הידיעה שאינה יודעת:

 

להיות  משליכים של עוצמה בלתי מוגבלת !

I AM = אמונה בעילאי השלם:

 

כאשר האדם מתחבר אל החיים במלואם, הוא בעצם מחובר לשורש הדברים, חיי חיים רוחניים והרמוניים עם הסובב, כאן ועכשיו. העבר והעתיד נכתבים על ידו מחדש ללא הרף בהווה. "ראה אנוכי נותן לפניכם היום את הברכה והקללה. את הברכה אשר תשמעו… והקללה אם לא תשמעו" (דברים, י"א). בחירה אם כך משמעה לחיות את החיים בחיבור עם התכלית מתוך רמת תודעה גבוהה, מתוך חופש קיומי.

 

logo בניית אתרים