על יציאה ממעגל החולי ליכולות בריאותיות חדשות עם ד"ר יצחק דרימר/ נועם שלו

"המוח שלנו הוא דבר מופלא. רק מעטים יודעים לנצל את מרבית יכולותיו,
וכל אחד יכול ללמוד זאת בדרך פשוטה וקלה"

את ד"ר יצחק דרימר אנו פוגשים באולפני בית ההוצאה לאור קונטנטו נאו בשעת בוקר סגרירית ביום חורפי, מחויך, שלו, ומשרה נינוחות ורוגע נעים על כל הצוות.

ד"ר יצחק דרימר, כירופרקט, בוגר אוניברסיטת M.S.U בין המובילות בארה"ב, ואוניברסיטת PALMER  המייסדת והמובילה בתחום הכירופרקטיקה העולמית. בישראל ייסד ד"ר דרימר את שיטת 'הרפואה האולטימטיבית' המשלבת כלים משמעותיים מתחומי הבריאות. ד"ר דרימר הוציא לאור ארבעה ספרים: 'סודות האהבה', 'הקוד האנושי', 'רפואה אולטימטיבית  - תורת הנסתר של הרפואה הרגילה', 'פטישים או לבבות ודולרים'.

 

בוקר טוב לך ד"ר דרימר, מייסד  ומפתח הרפואה האולטימטיבית. מה היא בעצם רפואה אולטימטיבית?

"רפואה אולטימטיבית כשמה כן היא - מחזירה אדם אל יכולותיו המקסימליות, רגשית, גופנית וביוכימית. אחרי 25 שנות ניסיון ברפואה על סוגיה השונים, הגענו למסקנה שבכדי לטפל בחולי מכל סוג שהוא,  הרפואה בנושא אחד ספציפי אינה מספיקה בכדי לרפא באופן מוחלט. איחדנו חמש רפואות העוסקות בתחומים שונים המקיפים את כל מה שמחבר את הגוף והנפש יחד. כשהרפואות האלו נפגשות, ניתן מענה מקיף, מדוייק וספציפי לכל אדם מכל בחינה. לאיחוד הזה אנו קוראים רפואה אולטימטיבית".

ומה הן חמשת הרפואות הללו?                                                                                                       
   
"שילוב התחומים יחד הביא אותי להבנה מדויקת של תלות מערכות גוף האדם האחת בשנייה ולראייה הכוללת שלהם". מסביר דרימר, "הבנה זו הביאה אותי לטפל בצורה קצת שונה בכל מטופל, בכל חולי ובכל בעיה וכך לפתור מהשורש בעיות שמערכות בריאות מתקשות בהן, לכן קראתי לשיטה 'רפואה אולטימטיבית'. אנחנו משלבים תחומים המקיפים את כל מערכות גוף האדם, פיזית, ביוכימית, נפשית ואנרגטית.

כבר במהלך ההיריון ניתן להתחיל טיפול אצל העובר. הכיצד? שתף אותנו באחד הטיפולים
"לאישה הרה "הגיעה אלינו מטופלת שמאוד התקשתה להיכנס להריון, וגם אחרי שהרתה חוותה הפלות חוזרות. לאחר בדיקות התגלתה אצלה מחלת הפיברומיאלגיה, כאבים וחרדות שהם תוצר של המחלה. היא הגיעה אלינו כיוון שחוותה סחרחורות ורצתה לטפל בהן.  היא עברה בין רופאים רבים כשכל אחד טיפל בה בתחומו הספציפי בלבד. אנחנו חיברנו את הנקודות והגענו להבנה מאין כל דבר מגיע. הסחרחורות מגיעות מהפיברומיאלגיה, הפיברומיאלגיה קשורה להפלות, וכל בריאותה הכללית לא יציבה.                                                                  לאחר הטיפול אצלינו היא החלימה סופית, ומבחינה רגשית היא שמחה ורגועה וכך נכנסה להריון בריא. אנו ליוונו אותה במהלך כל ההיריון, ההיריון היה נפלא וגם הלידה. היא הגיעה אלינו שוב גם בהריון השני, וכ 14 יום לאחר הלידה טיפלנו גם בוולד ושחררנו אותו מטראומות הלידה. לא נשאר בה סימן של פיברו כמה שנים, היא עברה שני הריונות ולידות תקינות. התינוקות שאנו מטפלים בהם הם תוצר אנושי אחר ומפותח מאוד".

logo בניית אתרים