יובל הדדי ותומר הימן זכו בפסטיבל הקולנוע הגאה הבינלאומי של שיקגו/ מתי גברא 

"15 שנה" זכה בפרס הסרט העלילתי ו"תומר אגסי הציל את חיי" זכה בפרס הסרט הדוקומנטרי של הפסטיבל הקולנוע הגאה מהוותיקים ברחבי העולם

 

ועדת השיפוט של פסטיבל הקולנוע הגאה של שיקגו, Reeling: The Chicago LGBTQ + International Film Festival, שמוכר כאחד משני פסטיבלי הקולנוע הגאה הוותיקים בעולם ולאחרונה נערך בפעם ה-37, הכריזה על זכייתם בפסטיבל של הסרטים הישראלים "15 שנה" של יובל הדדי ו-"יונתן אגסי הציל את חיי" של תומר הימן. סרטו של הדדי זכה בפרס הסרט העלילתי הטוב ביותר בפסטיבל מתוך 30 סרטים עלילתיים מכל רחבי העולם שהוצגו בו, וסרטו של הימן זכה בפרס הסרט הדוקומנטרי הטוב ביותר מתוך 7 סרטים שהוצגו בקטגוריה.

סרט הדרמה "15 שנה" של יובל הדדי בכיכובם של עודד לאופולד, אודי פרסי ורות אסרסאי, יעלה לבתי הקולנוע בהמשך השנה בהפצת סרטי "יונייטד קינג" ובימים אלו מוצג בפסטיבלי קולנוע שונים ברחבי העולם, לאחר שפתח את פסטיבל הקולנוע הגאה הישראלי ולאופולד ופרסי זכו בו בפרס השחקן הטוב ביותר במשותף. הסרט מספר על אדריכל מצליח שמנהל זוגיות ארוכה עם בן זוגו שצעיר ממנו ועובר משבר אישי באמצע החיים, בו הוא מרגיש שעולמו נשמט מתחת לרגליו.

הסרט "יונתן אגסי הציל את חיי" של תומר הימן, זכה בפרס הסרט התיעודי הטוב ביותר של פסטיבל הקולנוע ירושלים ולאחרונה בזה של פרס אופיר, והוצג בשנה שעברה בבתי הקולנוע ולאחר מכן כמיני סדרה בת שלושה פרקים בערוץ HOT8 וזכה לפופולאריות והערכה רבים. הסרט מציג את סיפור חייו של צעיר ישראלי דרכו ניתן מבט נדיר ואינטימי על עולם הפורנו והליווי, בהיותו מכוכבי הפורנו הגדולים בעולם, ונחשפים יחסים מפתיעים בין אם לבנה שמצליחים להגדיר את גבולות התא המשפחתי.

 


logo בניית אתרים