מופע Rhythm of the Dance
    עם להקת Voca people/ מיכל דורון
 

כעת בישראל, מופע חדש ומרהיב של להקת  המחול הייצוגית של אירלנד Rhythm of the Dance .שיתוף פעולה ייחודי עם להקת Voca people  עשרות זמרים, רקדנים ונגנים עם מוסיקה, שירים וריקודים אירים חיים על הבמה . לכל מי שאוהב הפנינג תרבותי, מחול ומוסיקה משובחת, מצפות לו שעתיים של חוויה מיוחדת. הריקוד האירי הפך מוכר ופופולארי בישראל בשנים האחרונות, והוא כבש לו אוהדים רבים, קיימים פאבים איריים, ובמקביל אוהדים רבים למחול האירי. המחול האירי מאופיין בצעדים בסיסיים בסטפס ובמחול קלאסי אירי. סגנונות אלו הודגשו במופע המצוין על פי המסורת לאורך ההיסטוריה האירית, עם שירים ברקע, עם מגוון רקדנים, תלבושות יפהפיות, תפאורות מרהיבות, עם טכנולוגיה חדשנית.  להקת ריתם אוף דה דאנס מציינים 20 שנות הופעה ברחבי העולם והופיעו למעלה מ 20 מיליון צופים בכ100 מדינות

 

 

        להקת  Voca people     הוא מופע תיאטרון ווקאלי, המבוצע באופן הומוריסטי  מיוחד  ומשלב שירת אקפלה עם אומנות ביט בוקס עכשווית . להקה זו מבצעת שירי להקות מכל הזמנים, היא בצעה את שירי הביץ בויז, הקרפנטרז,  בצורה קלאסית מיוחדת בהופעה יוצאת דופן והומוריסטית. הלהקה ירדה לקהל ובצעה קולות של כלי נגינה באמצעות קולם בלבד.
לצלילי מוסיקה נוקבת נוקשים ברגליהם בריקוד סטפס אירי , עם כתפיים זקופות גב זקוף ואצילי , שורות שורות עשרות רקדנים, מתווספות רקדניות בהרמוניה עם תפאורות מתחלפות ומהודרות. אין רגע דל. גם כשהמחול בריקודים רכים, לצלילי מוסיקה נוגה עם נופים כפריים של אירלנד , חלילים וכנורות ענוגים ברקע ושוב מתחלפות התמונות לשחור לבן אפור ופועלים ברקע ועקבים נוקשים בזעם .

כל תמונה ברקע מספרת סיפור היסטורי תקופתי, וכל ריקוד הבעתי אמנותי, ולהקת ווקה פיפל מגיעה בתחפושות לבנות כמו ירחים או דמויות של מלאכים ושרים הרמוניות בכל הצבעים,

שירי עם ועמים הם כמו מיתוסים, כמו  ארכיטיפים כלל אנושיים. בעיקר כאשר האמנות נעשית בצורה טובה , מהודרת ומענגת.  ללכת ולאהוב כל רגע. 
   

 

logo בניית אתרים