אירוע השקת  הרומן  אפקט הקעקוע בסינקופה בר/ חגית בת אליעזר

 

אורית חזנוביץ' הצעירה, בת 22 בלבד, פרסמה בחודש יולי 2019 רומן ראשון "אפקט הקעקוע" בהוצאת "ארגמן מיטב", בעריכתו של ראובן שבת. השקת הספר התקיימה ב-28.8.2019 בחיפה בסינקופה בר – מועדון מופעים יוקרתי. בני משפחה וחברים רבים הקיפו את אורית באהבה ובהערצה לכשרון הכתיבה שלה.  את ההשקה הנחתה אמא של אורית, דורין, בהתרגשות ובהתפעלות.

 

אורית כותבת כבר 10 שנים, מאז לימודיה בכיתה ז', ומפרסמת סיפורים באנגלית , באפליקציית episode interactive attachments area, בה צברה למעלה מ- 4 מיליון קוראים ברחבי העולם. זה מספר פנטסטי בכל קנה מידה. אורית המוכשרת כותבת על רומנטיקה בצורה שמדברת אל לבם של צעירים בכל העולם.

 

נפתלי בלבן-אוברהנד, נציג  אגודת הסופרים העבריים בחיפה ובצפון, ברך את אורית חזנוביץ' על הישגיה הספרותיים המרשימים. הוא אמר, שקרא את הרומן "אפקט הקעקוע" בעניין רב, ושמח ללמוד מתוכו אודות חייהם ומאווייהם של צעירים במאה ה-21. הוא הוסיף, שאורית מיטיבה לתאר דמויות של נשים וגברים בניו-יורק, "מגה-סיטי", והן וסביבתן האורבנית מצטיירות באמינות רבה.

 

ראובן שבת, המוציא לאור והעורך נשא דברים נרגשים על האיכויות הספרותיות של "אפקט הקעקוע":

"הרומן של אורית חזנוביץ, אינו בגדר עוד רומן רומנטי גרידא, אלא זהו רומן ריאלסטי פסיכולוגי עמוק, הכתוב ביד אומן. המחברת הצליחה להיכנס לתוך דמותו ומחשבותיו של גבר צעיר הנקלע לתוך פלונטר של מערכת יחסים סבוכה בין שתי בחורות, ומנסה לפתור אותו. הסופרת היטיבה ליצור הרכבה של הדמויות, המחפשות משמעות לאהבתם. זהו רומן בן זמננו ממש, המדבר על ואל אנשים צעירים. הרומן מציב בפניהם את אתגר הקיום מול קעקועי הזמן, בעידן של דינמיות, מסרים מיידים, חוסר בהירות ואי ודאות גדולה שבו עליהם למצוא את משמעות האמת בחייהם ובאהבותיהם."

 

אלכס זוהר, דורין האם, סלבה חזנוביץ' האב, ופאר חזנוביץ' – אחותה הגדולה של אורית ברכו את הסופרת המוכשרת וקראו קטעים מהספר "אפקט הקעקוע", אותם אהבו במיוחד.

 

באירוע היו כיבוד נדיב ומוזיקה רעננה. בן גרנות ביצע שירים רומנטיים, אחדים מהם פרי עטו, בליווי המוזיקאי בעל שם הבמה   dogfath3r , שהפיק צלילים מגוונים בעזרת האולפן הממוחשב הנייד, שהקים על במת סינקופה. 

 

כשבסוף ההשקה אורית הודתה לכל הנוכחים על האווירה החגיגית ועל היחס החם, היא עמדה על הבמה יחד עם אמה ואחותה – שלוש נשים צעירות, יפות, דקות גזרה, בבגדי ערב שחורים מהודרים – תמונה ייחודית, בלתי נשכחת.

 

 

logo בניית אתרים