להקת המחווה של קרידנס קליווטר ריוווד בהיכל התרבות/ מיכל דורון  

 

הבטיחו הופעת רוק מחשמלת , של להקת המחווה המקצועית לקרידנס קליווטר. אתמול בהיכל התרבות בתל אביב האולם היה מלא וקיבל אכן הופעה מחשמלת של רוק , קאנטרי ג'אז ובלוז עם גיטרה חשמלית מהפנטת. קול מחוספס של הסולן שממש נדמה כי שפול וגון פוגרטי וג'ו קוקר קמו לתחייה יחדיו משדות ניו אורלינס עם כוסות בירה מהבילות.  האנרגיה המרגשת לא פסקה, הקהל השיב אהבה חזרה והדיאלוג של הלהקה עם הקהל הלך והתעצם עד לכדי סיפור אהבה סוער.  

הם פתחו בשיר green river   הקצבי והסוער וכבר עברו   ל- I put a spell on you הנצחי הגורם לדפיקות לב מהתרגשות.    

לרגע אחד לא הייתה נפילה.ולא היה צורך בלהקת חימום. בשיר הרביעי long as I can see the light    הקירות באולם החלו לרעוד.

בסרט ג'ורגיה  של ארתור פן משנות השמונים הגיבור  הולך למשחקי כדורגל רק כדי לשיר את ההמנון עם הקהל.  

בהופעה טובה יש המנונים רבים טובים עם התרגשות רבה . קיימת נקודה בה כאשר חשים שיש רגע נכון וקיים קליק בין הקהל ללהקה בהופעה הערב הניצוץ היה בהתחלה. כאשר הגיע השיר :

 Stop the rain  wholl , הנהדר ,מפלס ההתרגשות עלה וגאה. משם סוזי קיו, down the corner  בביצוע מוקפד מקצועי ללא רבב. לקראת השירים האחרונים נדמה היה שאנו כמו בשנים הטובות של סוף שנות הששים .  הזכיר הסולן המופלא פיטר ברטון את וודסטוק ולצלילי הגיטרה הגיע השיר האלמותי : have you ever seen the rain , הקהל שר כולו  באחווה . בהדרן שרו את proud mary  ונראה כי היינו נשארים עוד שעות  לטעום את המתיקות והעונג של הרוק בלוז קאנטרי האמריקאי עם הטעם הכה מיוחד ומחשמל .דומה הדבר לשוקולד משובח שאינך שבע ממנו לעולם.  

להקת המחווה של תחיית קרידנס קליווטר  אכן קמו לתחייה בהיכל התרבות בתל אביב . מומלץ ביותר.  

 

טואול - בניית אתרים