סיפור:
שני סיפורים/ איברהים משא'איר מערבית: ראובן שבת

חותמת דואר

הוא התיישב מחוץ למדינה ככותב מתנגד לשלטון. ספריו תורגמו היטב לשפות שונות, זכה בפרס גדול והפך לסופר עולמי. הוא  התעורר לקול  נקישת הפעמון בדלת.  חיכתה לו מעטפת דואר שנשלחה בדואר. הוא קיבל את המכתב בהפתעה ביחד עם חברו  שהיה מופתע כמותו .במעטפה היה בול דואר הנושא את התצלום שלו. הוא המשיך לכתוב . זכה לשבחים בכל רחבי העולם.

למרבה הפלא, ספריו נאסרו והוא עדיין מנוע מלהיכנס לארצו עד מותו. זה לא מאפשר לו לחזור באווירה חגיגית וחגיגית כפי שציפה שיקרה לו, אולי.

 

עולם חדש

הוא השתרע ליד אשתו על המיטה, הפנה אליה את גבו זמן רב, העמיד פנים שהוא נוחר, מעמיד פנים שהוא ישן, יצא מהחדר, פנה לחדר אחר, הוציא את הטלפון  הנייד שלו והתחיל לדבר עם המאהבת הווירטואלית שלו. כשיצא הוא שחרר את הטלפון הנייד שהיה צמוד לחזהו  . אך מייד פתח שוב את החשבון  הוירטואלי תוך כדי שהוא נכנע לחבר הווירטואלי של המאהבת הוירטואלית שלו.

 

ממשלות יצרו בתי חולים ליולדות וירטואלייות . מסרו תעודות זהות וירטואליות והכפילו את אוכלוסיית העולם ליותר מ -10 מיליארד בני אדם בין אמיתיים לווירטואליים!

 

אינטימיות וירטואלית, חלום וירטואלי, שקר וירטואלי, ברירת מחדל וירטואלי ,חבר מזהה או מזדהה כחבר וירטואלי, פרס וירטואלי .......

  • איברהים משא'איר-סופר אלג'ראי, בעל סגנון כתיבה ייחודי, מאוד, אניגמטי לעיתים.
logo בניית אתרים