אירוע הנצחה לזכרו של מני פאר ז"ל באוניברסיטת אריאל/ ליטל אלפסי

"מנציחים את הפאר של מני", כך נקרא האירוע לזכרו של פאר ז"ל, ששימש כמרצה בבית הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל. "מני פאר זה שם גנרי למולטי טלנט: שחקן, עורך, עיתונאי, מגיש וסטנדאפיסט. הוא הגדיר את המושג הזה". כך נפתח האירוע לזכרו של פאר בבית הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל.

לזכרו של מני, נחנכה כיתת לימוד ופינת הנצחה במתחם הרדיו של בבית הספר. במהלך הטקס שודרה, בשידור חי, תכנית רדיו לזכרו והנוכחים זכו לשמוע במעט על פאר ממשפחתו: "הוא תמיד נהג לומר שהנישואים שלנו יצליחו כל עוד הוא יצחיק אותי, והוא הצחיק אותי כל הזמן", כך אמרה רעייתו של מני, קרני פאר. "הוא היה החבר הכי טוב שלי. הוא לא היה אבא, אלא מני, כפי שכולם הכירו אותו", אמר עופר פאר, בנו.

במהלך האירוע סיפרו סטודנטים מבית הספר לתקשורת על החוויה ללמוד ממני, שהיה מקצוען וענו, שהיה מוכן לענות בכל עת, וללוות אותם בכל מטלה ושאלה.

מני פאר ז"ל, מבכירי אנשי התקשורת בישראל, שימש כמרצה במסלול הרדיו של ביה"ס לתקשורת באוניברסיטת אריאל. מעבר לשיעורים המרתקים והיצירתיים שהעביר, הוא גם היווה מודל לחיקוי, חנך באופן אישי סטודנטים רבים ואף לקח חלק פעיל בפעילויות מגוונות אחרות של ביה"ס.

שנתיים מפטירתו, ביה"ס לתקשורת באוניברסיטת אריאל ערך השבוע טקס הוקרה לזכרו, בנוכחות משפחתו וחבריו. בין הנוכחים: טוביה צפיר, בכירי קול ישראל ,מנכ"ל אגודת העיתונאים מר יוסי בר מוחא, נשיא אוניברסיטת אריאל פרופ' יהודה דנון ורקטור אוניברסיטת אריאל פרופ' מיכאל זיניגרד. במסגרת האירוע, הופקה על ידי הסטודנטים ובשיתוף המשפחה, תכנית רדיו מיוחדת לזכרו של מני פאר ז"ל, הכוללת קטעים ארכיוניים ונדירים מתקופות שונות בקריירה העשירה של מני ובנוסף, במהלך האירוע נחנכה כיתת רדיו מחודשת ולוח ההנצחה לזכרו של מני פאר.

ד"ר אילן תמיר, ראש בית הספר לתקשורת, נשא דברים במהלך האירוע: "בי"ס לתקשורת באריאל הוא צעיר באופן יחסי, ונהפכנו למובילים משום שכבר מהרגע הראשון החלטנו ליצור גשר בין האקדמיה לתעשייה. מני היה הראשון שסייע לנו במהלך הזה ובאמת היום אנו גאים במרצים מהשורה הראשונה שמגיעים מתעשיית עצמה ומשתפים את הסטודנטים בידע ובנסיון שלהם. מני פאר היה האב טיפוס של המרצה שתמיד חיפשנו וזוהי זכות גדולה להגיד תודה קטנה לאיש גדול".

logo בניית אתרים