פרא אציל בסולו עראק - שחר כהן ודודו בוסי בספריית קריית אונוהסופר דודו בוסי והזמר והיוצר המוזיקלי שחר כהן , חברו יחד לערב ספרות ומוזיקה מרתק מאוד בספריה המרכזית בקריית אונו.

השניים, שזרו את פרי יצירותהם בערב מיוחד מאוד שכלל ביצועים מוזיקליים של שחר כהן, בליווי הזמרות והיוצרות, דורית פרידמן ושיפרה פרץ יחד עם הקראת קטעים של דודו בוסי מתוך שניים מספריו המצליחים "הירח ירוק בוואדי " ו"פרא אציל" שסיפר גם על הרקע לכתיבתם.


שחר פתח בשירים מתוך האלבום העתידי "20:40", קטע גיטרה וירטואוזי בשם INDIAN והביצוע ל"בראשית" של גבי שושן, יחד עם דורית שהיתה זמרת הליווי של גבי:


הערב תוכל באיכויות של ספרות ומוזיקה. מחד- הסופר שקרא קטעים מרתקים מספריו המתארים פסיפס צבעוני, מלא חיות של מקום הולדתו - שכונת התקווה וגיבוריה הבדיוניים. למשל קטע ספוקן וורד של דודו מתוך "הירח ירוק ירוק בואדי" בליווי בלוזי של שחר:מאידך-שחר כהן שביצע שירים אישיים , נוגעים. הזמרות האורחות, דורית פרידמן ושיפרה פרץ ביצעו יחד עם שחר שני שירים ייחודיים, האחד-צ'לסי הוטל, בתרגום לעברית של סגול 59 (דורית פרידמן) והשני- נהרות בבל, בלחן של שירה ושילוב מיוחד של עוד וגיטרה חשמלית:אחד השירים המרגשים ביותר בערב היה שיר שכתב שחר (ויופיע באלבומו הקרוב) בעקבות לידת בתו ומות אביו, "סוף":
הערב בכללותו, הראה שחיבור בלתי אמצעי בין ספרות למוזיקה ניתן להיעשות בצורה איכותית, יפה ומקורית.

דודו בוסי ושחר כהן, נתנו לקהלם ערב איכותי,צבעוני ומעניין מאוד.סקירה וצילום וידאו: ראובן שבת

צילום סטילס: יהורם גלילי 
לכתבות נוספות במדור המוזיקה של בכיוון הרוח

logo בניית אתרים