צילום:עדי בן שושן 
חשודים, במאי: לירן שטרית / ירון מיכאלי
סרט הביכורים של הבמאי הצעיר לירן שטרית, בן ה-19, שאף כתב את התסריט, הפיק את הסרט וגם משחק בו באחד התפקידים הראשיים מוכיח את עצמו כסרט מיוחד ובעל ערך.

בסרט מככבים אריק משעלי הוותיק (זינזאנה, שנות השמונים, אהבה מעבר לפינה ועוד), וטום יפת הצעיר (מהסדרה השכונה), לצידן של אילנה ויינשטיין, רונה נבון, עדי אלדדי ואחרים. 

הסרט הוא סרט מתח אשר במרכזו תעלומה בלתי-פתירה: מי רצח את רותם, והסוף, כמו בכל סרט מתח טוב- הוא מפתיע ולא צפוי.

רותם היא סטודנטית צעירה ומוכשרת למנהל עסקים באוניברסיטה. יש לה חבר שאוהב אותה - עידן, גם הוא סטודנט. הכל טוב ויפה עד שלתמונה נכנסות שתי דמויות שמאיבות על הקשר בין השניים- עומר, החבר הכי טוב של עידן , ודנה, החברה הכי טובה של רותם.

לא חולפות דקות רבות מתחילת הסרט והצופים נחשפים לגופתה של רותם בפארק חשוך.
במקביל, חושף הסרט את סיפורו של יוסי מזרחי- גרוש ואב לשני ילדים קטנים, חוקר צעיר בשנות העשרים לחייו בעל עתיד מבטיח ביחידת ימ"ר של משטרת ישראל. יוסי התגלגל לעבודה במשטרה אחרי שנים שבהן התכחש לעברו המפוקפק בסחר בסמים, והוא עושה הכל כדי למחוק את הכתם השחור הזה מעברו. הוא מקבל לידיו את תיק חקירת הרצח של רותם, ורואה בו הזדמנות גדולה להוכיח את יכולותיו במשטרה. הבעיה היא, שדווקא אז המפקד שלו מציע לו הצעה להיכנס להרפתקה משטרתית מפתה ומסוכנת שקשורה לעברו המפוקפק, הרפתקה שלא בטוח שהוא מוכן או רוצה להיכנס אליה..

logo בניית אתרים