עמרי נובל והאצילים - השקת הסינגל זיוף/ שפרה פרץ


ב18 למאי עמרי נובל והאצילים השיקו את הסינגל זיוף במייקס פלייס - הרצליה. באווירה של פאב איכותי, שזכורה לי היטב מבילויים שלי בעיר  הולדתי באר שבע - פאבים היו הלהיט של העיר בטרם המועדונים, כמו יין עתיק וטוב...הרגשתי את האווירה הכפרית והביתית בערב ההשקה של עמרי נובל והאצילים.


עמרי נובל , מגיש תכנית רדיו מצליחה , בפנוכו, משדר כריזמה אינסופית בנוכחותו על הבמה, הבמה היא מקום טבעי לעמרי.

השירה מקצועית , ואינה מחקה איש, לפרקים התקשיתי להבין המילים וחשוב כי יקפיד על הדיקציה בעברית כי עושה הרושם שעמרי חולם באנגלית וחי את תרבות המוסיקה האמריקאית זמן לא מבוטל.


הרכב הנגנים של עמרי - האצילים הוא מתנה, אבי לוי בגיטרות, יניב שטיינברג - בס, רומן אלקין - תופים. הבס והתופים מדויקים יחד והגיטריסט אבי לוי וירטואוז. מרגיש כי הרכב האצילים עובדים זמן רב יחד, ההרכב מהודק.

הקטעים המוסיקליים שהתנגנו לליבי במופע ההשקה הם גרסת הכיסוי לחתול מפלצת של פורטיס סחרוף , עיבוד נפלא של הרכב האצילים, וגם ביצוע לSMALL TOWN BOY של ברונסקי ביט. עוד אהבתי את קריצת ההומור ב" חתונה אשכנזית ".

כדי לפתוח את אפיק המוסיקה  של עמרי והאצילים היישר אל לב המאזין , הייתי ממליצה לעמרי להיות במופעים שכאלה עם איש סאונד שמכיר טוב את ההרכב ויכול לאזן את הצבע האקוסטי של הגיטרות שלא יעלמו כליל עם התופים. שכן,  בסינגל זיוף שומעים היטב את הקו ההרמוני והמלודי החם, ובמופע הבס והתופים לפרקים מאפילים, והגיטרות נעלמות.


ועכשיו לסינגל זיוף, מילים  של ישראל טופר, לחן – עמרי נובל.

סינגל עשוי טוב, הפקה מוסיקלית מצוינת , עמרי נשמע ייחודי, מתיך רוק , בלוז, גיטרות חמות , גם בהקלטה, של הסינגל זיוף,

מרגישים את האישיות הכריזמטית של עמרי . בקו המוסיקלי עמרי  אינו דומה לאיש. הוא מזמין אותנו להתחבר לאופטימיות שלו, ולרקוד לצלילים שמזכירים לי באופן אישי את אלביס האגדי. כוכב רוק אמרנו?זיוף, הוא לא אחר מאשר קריאה שלי אליכם, להכיר את עמרי, שרחוק  מלהיות מזויף . להיפך ,עושה הרושם כי לאור היכרותנו הקצרה משדר אמת אומנותית , וצובר לעצמו כבר קהל של מעריצות צעירות המלוות אותו ממופע למופע. אז הזמנתי לי צלחת של ציפס, טבלתי בקטשופ ועפתי עם המוסיקה.

במופע מחלק עמרי פנקס לרשימת תפוצה של הופעות ההרכב, אז תרשמו לכם  עוד מעריצה בפנקס המיילים שלכם, שפרה פרץ.

 

נכתב עי שפרה פרץ - מוזיקאית יוצרת ומגישת רדיו, בוגרת רימון והאקדמיה למוסיקה ירושלים

צלם ועורך מדור מוזיקה: שחר כהן. לתגובות/פניות -  https://www.facebook.com/shaharole

לחצו לכתבות נוספות במדור המוזיקה של בכיוון הרוח

logo בניית אתרים