פורום קוראים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] אחת שמבינה
  ספר הידע   18/11/2018 19:14 

הצטרף בתאריך :

את צודקת!!! ראי את תגובתי המורחבת למטה.
   
[ אורח ] אליהו
  ספר הידע הנו חמור מכת   24/10/2019 15:56 

הצטרף בתאריך :

מכיר מספר אנשים שוויתרו על עבודתם ופרנסתם והתמכרו לספר זה ולפגישות ולנסיעות לטורקיה ופשוט הפסידו את פרנסתם ביתם ובעיקר שפיותם. פשוט לא להאמין שאנשים משכילים שיכולתה לשוחח איתם בעבר וכיום הם פשוט לא איתך ושואפים באובססיה פראית למשוך אותך לשם ולא מוכנים לקבל שום ביקורת או הסתכלות שונה על מה שהם עוברים .חייהם נהרסו !!.

בטוחני שמי שנמצא שם כל מה שיכתבו הם על התופעה הזאת הוא ידחה אותה כי הוא מכור. אני ממש מתחנן אל אלו שלא נכנסו לשם הצילו את עצמכם . חבריי הטובים נשאבו לשם ופשוט אובדים .
   
[ אורח ] אחת שמבינה
  ספר הידע   18/11/2018 19:11 

הצטרף בתאריך :

הוזמנתי להרצאה "רוחנית" וקריאת פרק מספר הידע. באתי, שאלתי כל מיני שאלות לפני ההרצאה....התשובות והעיבוד שלהם בתודעה שלי היו מעוררות חשד שנקלעתי לכת, לחבורה מסיונרית. המסרים איסלמיים!!!. הוגש לי דף בו הייתי צריכה לרשום את פרטי האישיים!!! והמארגנת אמרה שהיא מתקשרת לטורקיה ואני צריכה להקריא בקולי את כל הפרטים האישיים שלי.... סרבתי, ניסו לשכנע אותי .... דיברו על ליבי.עמדתי בסרובי. אמרו לי שזה תנאי להשתתף בהרצאה. קמתי והלכתי.  איזה עניין יש לי למסור פרטים אישיים למדינה עויינת? למדינה איסלמית שעומד בראשה היטלר מס. 2 תיזהרו זה לא תמים כל כך כפי שזה מוצג על ידי המארגנים וחבריה.
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
חפש באתר
טואול - בניית אתרים