פורום קוראים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] מירב בורשט
  אימון פיוז'ן / ד"ר ענת רוזן ליב   25/10/2012 11:10 

הצטרף בתאריך :

הספר "אימון פיוז'ן" מאת ד"ר ענת רוזן ליב, בהוצאת אופיר ביכורים משלב בצורה פורצת דרך את תורת האימון הקלאסית הפרקטית עם עקרונות הזן בודהיזם, ויוצר מודל חדש וחלוצי של אימון, המחבר בין מזרח למערב. מודל האימון פיוז'ן דובר שתי שפות – שפת האימון לחיים ושפת הבודהיזם והזן – ומפליא למזג אותן יחד לצורך אימוני אפקטיבי קצר – מועד. בלשון בהירה ומובנת פורשת הכותבת בפני כל מי שזקוק לשינוי בחייו כלי פרקטי להשגת פריצת דרך (אישית , זוגית ועסקית ) וניצחון על שעון החול.

תהליך האימון המתואר בספר תואם את צרכי האדם המערבי בעידן הפוסט מודרני ובד בבד עושה שימוש בחכמה עתיקה, המספקת עקרונות להשגת הרמוניה ואיזון פנימי לעבר נקודת אופטימום מנטאלית. (נקודת האופטימום הינה השאיפה הגדולה של האדם המגיע לאימון, המשקפת את התוצאה האופטימלית).

 ד"ר ענת רוזן ליב,  פסיכולוגית (Ph.D), מאמנת מוסמכת בכירה, יועצת אסטרטגית, חוקרת ומרצה. עוסקת באימון אישי, זוגי ועסקי בשילוב עקרונות מן הפילוסופיה והפסיכולוגיה המזרחית. נשואה בפרק ב' ואם לבת. לוקחת אחריות על חייה, שואלת גם את עצמה, "לאן את חולמת להגיע, ומה את מוכנה לעשות כדי להיות שם?"תמונה
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
חפש באתר

טואול - בניית אתרים