פורום קוראים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] מירב בורשט
  קולות מן העבר / אודליה סעדון קזז   20/05/2012 12:12 

הצטרף בתאריך :

"קולות מן העבר" מאת אודליה סעדון קזז, הוצאת "אופיר ביכורים", הינו רומן המגולל סיפור אהבה שאינו שגרתי.

רוי, אדריכל מצליח המרבה בנסיעות עסקים לחו"ל , לא ציפה שנסיעה אחת תשנה את חייו מקצה לקצה. מרגע הנחיתה ברומא הרגיש רוי כאילו איבד את יכולת השליטה בחייו. כוח לא מוסבר מוביל אותו פעם אחר פעם לביצוע מעשים שאינם אופייניים לו . בליווי שני חבריו הטובים ליאור ואייל, לוקח רוי את הקורא להרפתקה על חושית, מסתורית, סוחפת ומרגשת.

סעדון - קזז מיטיבה לתאר את השתלשלות העניינים ושוזרת ארומה מסתורית למן תחילתו של הסיפור – מה שמעורר סקרנות ועניין בקרב הקורא, ומבטיח קריאה מרתקת. בראשית הסיפור, הקורא תמה מעט לפשר החזיונות של הגיבור, ואולם עד מהרה התמונה מתחילה להתבהר וברור שמדובר במשהו שאינו בנאלי.

המחברת כותבת בפשטות ובשפה בלתי אמצעית המפגישה את הקורא עם סיטואציות מחיי היום יום. הקורא נחשף לחוויה יוצאת דופן שעובר גיבור הסיפור, אותו מלווים שניים מחבריו – המאופיינים גם הם בתכונות רבות שתורמות להזדהות מצד הקורא, בפרט באותן סיטואציות לא שגרתיות המאירות את הגיבור באור מסתורי ואפוף שאלות. המימד האניגמטי שהמחברת משווה לסיפור מייחד אותו ופותח אשנב לחופש, דמיון ותקווה.

זהו ספרה הראשון של אודליה סעדון קזז, 34 , נשואה ואם לשלושה, עובדת הייטק .  בשעות הפנאי עוסקת  בכתיבה, קריאה, אוריגמי, עבודות יד, משחקי אסטרטגיה  ומחשב. .שוקדת בימים אלה על טרילוגיה של ספר פנטזיה נוסף. תמונה
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
חפש באתר

טואול - בניית אתרים