פורום קוראים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] מירב בורשט
  הסתבכות / יוסף נסימוב   19/04/2012 12:30 

הצטרף בתאריך :

הספר "הסתבכות" מאת יוסף נסימוב בהוצאת "אופיר ביכורים" מגולל את סיפורו של דניאל דווידוב, מדען בעל משפחה, אדם מאושר, מופתע לגלות את הנורא מכל : אשתו בגדה בו עם חברו הטוב. מוכה הלם וחמה עוזב דניאל את ביתו. תוך יממה אחת, אשר תשנה את חייו מקצה לקצה , קורס דניאל באכזריות למעמקי שאול ומתעלה לגבהי על, וכך למעשה מתחיל מסע מורכב אשר במהלכו פוקדים את דניאל שלל אירועים הצופנים בחובם תפניות ותגליות מרעישות.

בשפה זורמת מגולל המחבר עלילה יצרית מאוד, בעלת מתח רב, השזורה באהבה נשגבת, בכאב ובסבל, אשר מרתקים את הקורא וסוחפים אותו אל הסוף המפתיע. סגנון הכתיבה , מהיר וקצבי ללא פרטים מיותרים, עם מעט אתנחתאות. סיפור הרקע נארג תוך כדי, הכל באקשן מתמשך תוך כדי העלילה. דניאל דווידוב, הדמות הראשית מתחבבת על הקורא שמרגיש אמפטיה ואכפתיות כלפיו.  והדמויות המשניות מגויסות לטובת העלילה.

יוסף נסימוב  התחנך בקיבוץ יד מרדכי, שם בילה רוב שנותיו. למד תיאטרון במגמת בימוי באוניברסיטת תל אביב וביים עשרות הצגות בקיבוץ ומחוצה לו בהצלחה מרובה . מילא תפקידים ציבוריים רבים, בניהם שליחות בשש ארצות מרכז אמריקה מטעם התנועה הציונית והקונגרס היהודי עולמי.

"הסתבכות" הוא ספרו השני, לפניו כתב את "שליחות גורלית" שיצא לאור לפני שנתיים וזכה לביקורת מצויינות. לאחרונה החל לכתוב טור שבועי באתר xnet של העיתון ידיעות אחרונות. טריילר של הספר : http://www.youtube.com/watch?v=8pd1DrNNreA תמונה

   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
חפש באתר

טואול - בניית אתרים