פורום קוראים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] מירב בורשט
  דרום אמריקה יומן מסע / גלעד גפן   14/03/2012 12:43 

הצטרף בתאריך :

גלעד גפן , מושבניק שורשי – לוחם בצנחנים ומ"פ ולימים מהנדס אזרחי- פורס ביומן מסע נפלא ומלא חוש הומור את הרפתקאותיו כמוצ'ילר.

בחן ובחיוך גלעד שוזר את ההווי הישראלי אל תוך נופי דרום אמריקה הססגוניים, תוך חיכוך בוחן , משעשע ונוגע ללב עם האוכלוסיה המקומית. מסע שלוקח את כולנו, את המטיילים בנשמתם  ואת המפליגים בדמיונם, אל הרפתקה ביבשת התוססת והססגונית.  

 ביומן יש התייחסות רב- ממדית הכוללת נגיעה ברבדים שונים: היומן כולל תיעוד של חוויות , תחושות, רגשות, מחשבות- כמו גם נופים, אווירה, אירועים והתרחשויות שפקדו את שלושת המטיילים במהלך המסע.  גלעד מתבל את הכתוב באירועים משעשעים שגורמים לקורא לחייך והפילו לצחוק לא אחת במהלך הקריאה. ההתניידות המצוינת של הכותב בין תיאור טכני וממצה לנימה אישית הנשזרת בטקסט הופכת את הכתוב למעניין וייחודי".

 הספר נועד לכל מי שבוחר  לטוס לדרום אמריקה ולעשות טיול תרמילאים- באופי טיול מוצ'ילרי קלאסי - לצאת לכל טרק ולטפס כל הר, למתוח את גבול היכולת ולחוות חוויות מדהימות ויוצאות דופן, להכיר תרבות חדשה.  בספר זה יוכל כל מטייל למצוא טיפים להתנהלות נכונה , מידע חיוני ושימושי אשר יסייעו בידו לתכנן את המסלול – הוא והמוצ'ילה החל מקניות, אוכל, לינה ואירוח, מסלולי טיולים, התמצאות ותחבורה,  וכלה באטרקציות ונקודות חן, בילויים וחיי לילה .

גלעד גפן ז"ל נפטר ממחלת הסרטן וכעשור לאחר פטירתו החליטו הוריו להוציא לאור את יומן מסעו בדרום אמריקה.תמונה
   
[ אורח ] אוראל
  ספר נחמד   28/08/2012 11:43 

הצטרף בתאריך :

היי,

אם כבר מדברים על דרום אמריקה.
אני יצאתי לטיול מאורגן לדרום אמריקה ולאחר מכן נשארתי עוד קצת.
אחלה ספר , קראתי אותו עוד לפני שיצאתי לטיול.
ממליץ.   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
חפש באתר

טואול - בניית אתרים