פורום קוראים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] מירב בורשט
  החן שבשקר / דניאל דודזון   19/04/2012 12:27 

הצטרף בתאריך :

"החן שבשקר" מאת דניאל  דודזון, הוצאת "אופיר ביכורים", הינו רומן בעל רוח צעירה, הומוריסטית ומלנכולית גם יחד, המגולל את סיפורו של עוז דהרי. עוז דהרי הוא בחור מסתורי , רגיש וחבר נאמן, אך כשזה מגיע לכסף , הוא מאבד את עצמו ואת כל מה שחשוב לו. כשהוא מקבל תשובה חיובית מבדיקת האיידס שעבר, הוא מרגיש שעולמו התהפך עליו. הוא מחליט לעזוב הכל, ויחד עם חבריו מארגן "עקיצה", שבעזרתה יוכל להגשים את מטרתו.

אך הערב מסתבך, ונקמות מן העבר רודפות אותו לכל מקום אליו הוא מגיע, עד לרחובות עמוסי ההימורים של לאס ווגאס- עיר החטאים והסמים.

ההשראה לספר הגיעה דרך דמויות מהחיים של דודזון.  אנשים שהיו בסביבתו הקרובה, בעלי אופי מרתק. התיאורים בספר הוקצנו לצורך הוספת נופך דרמטי מעניין וחוברו לעלילה. המחבר מצליח ליצור לגיבור הספר, עוז, דמות ספרותית אמינה, מורכבת, מעניינת רבת גוונים, הדמות הזו מניעה את העלילה, מעוררת רגשות והופכת למושא הזדהותו, או תעובו של הקורא ואמינותה משליכה על הסיפור כולו.

"..התחלתי להבין מה עשיתי לא בסדר: הדבקתי אותה; בגללי עכשיו יש לה איידס, הולכת להיות גם לה אבן בבטן כל החיים, והיא תסבול בדיוק כמו שאני הולך לסבול..."

זהו ספרו הראשון של דניאל דודזון, בן 27 מייסד ומנכ"ל של חברה אינטרנט וקואצ'ר. בשעות הפנאי עוסק  בכתיבה, קריאה, סרטים וצופה  בתכניות טלוויזיה. שוקד בימים אלה על ספרו השני .

"www.ofir.org.il תמונה

   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
חפש באתר

טואול - בניית אתרים